YT4
| Disponibilitate: | |
|---|---|
| Cantitate: | |
Serofugă YT4, Centrifugă de spălat celule, 4000 rpm, 12 × 7 ml cu rotor SERO, rotor HLA
Caracteristici:
1. Controlul cu microprocesor, mai puțin zgomotos, este utilizat pe scară largă la analiza calitativă a serului sanguin, plasmei și ureei în domeniile spitalului, laboratorului și biochimiei.
2. Motor fără perii, întreținere gratuită, fără poluare cu pulbere, rapidă în sus și în jos.
3. Program special, HLA și SERO separat.
4. Sistem de control micro computer, afișaj LED RCF, timp și viteză.
5. Blocare electrică a capacului, design compact, protecție super-viteză și dezechilibru.
Parametru tehnic YT4:
| Max. Viteză | 4000 rpm |
| Max. RCF | 2000 |
| Max. Capacitate | 12×7 ml |
| Interval de timp | 0~99min |
| Conversie RPM/RCF | Da |
| Zgomot (dB) | ≤ 55 |
| Temperatură | Normal |
| Acc/Dec | 10 feluri |
| Precizia vitezei | ±20r/min |
| Tensiune (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Dimensiune (L x A x Hmm) | 485×320×255mm |
| Greutate netă (kg) | 20 kg |
Rotoare potrivite pentru YT4
| Comanda nr. | Rotor | Viteza maxima (rpm) | Volumul maxim (ml) | Max. RCF(×g) |
| NR31501 | Rotor SERO | 3000 | 12×7/5ml(10-13*65-100mm) | 1000 |
| NR31502 | Rotor HLA | 4000 | 12×2/1,5/0,5ml | 2000 |
| Numele rotorului | RCF maxim(×g) | Utilizare |
| Rotor HLA pentru spălarea limfocitelor | 2000 | Separarea limfocitelor separarea celulelor incubate |
| 1000 | Extensat de hematoblast (eliminarea trombinei) | |
| 1000 | Spălarea limfocitelor | |
| Rotor SERO pentru spălarea eritrocitelor | 500 | Determinarea grupului de sânge, imaginea hematocitei |
| 1000 | Testul aptitudinii intersectante | |
| 1000 | Spălarea hematocitelor, distilarea serului și a plasmei |