YT4
| Dostupnosť: | |
|---|---|
| Množstvo: | |
Serofúga YT4, odstredivka na umývanie buniek, 4000 ot./min., 12 × 7 ml s rotorom SERO, rotorom HLA
Vlastnosti:
1. Mikroprocesorové riadenie, menej hlučné, je široko používané na kvalitatívnu analýzu krvného séra, plazmy a močoviny v oblasti nemocníc, laboratórií a biochémie.
2. Bezuhlíkový motor, bezplatná údržba, žiadne znečistenie práškom, rýchla rýchlosť hore a dole.
3. Špeciálny program, HLA a SERO samostatne.
4. Mikropočítačový riadiaci systém, LED displej RCF, čas a rýchlosť.
5.Elektrický zámok veka, kompaktný dizajn, super rýchlosť a ochrana proti nerovnováhe.
Technický parameter YT4:
| Max. Rýchlosť | 4000 ot./min |
| Max. RCF | 2000 |
| Max. Kapacita | 12 × 7 ml |
| Časový rozsah | 0 ~ 99 min |
| Konverzia RPM/RCF | áno |
| Hlučnosť (dB) | ≤ 55 |
| Teplota | Normálne |
| Acc/Dec | 10 druhov |
| Rýchlosť Presnosť | ±20 ot./min |
| Napätie (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Veľkosť (Š x H x Hmm) | 485 × 320 × 255 mm |
| Čistá hmotnosť (kg) | 20 kg |
Zodpovedajúce rotory pre YT4
| Objednávka č. | Rotor | Maximálna rýchlosť (ot./min.) | Maximálny objem (ml) | Max. RCF(×g) |
| NO31501 | SERO rotor | 3000 | 12×7/5ml (10-13*65-100 mm) | 1000 |
| NO31502 | HLA rotor | 4000 | 12 × 2/1,5/0,5 ml | 2000 |
| Názov rotora | Max RCF (× g) | Použite |
| HLA rotor na umývanie lymfocytov | 2000 | Separácia lymfocytov inkubovaná separácia buniek |
| 1000 | Extrakterát hematoblastov (likvidácia trombínu) | |
| 1000 | Premývanie lymfocytov | |
| SERO rotor na umývanie erytrocytov | 500 | Určenie krvnej skupiny, obraz hematocytu |
| 1000 | Skúška pretínajúcej sa vhodnosti | |
| 1000 | Premývanie hematocytov, destilácia séra a plazmy |