YT4
| Elérhetőség: | |
|---|---|
| Mennyiség: | |
YT4 Serofuge, Cell Mosher centrifuga, 4000 ford./perc, 12×7 ml SERO Rotorral, HLA Rotorral
Jellemzők:
1. Mikroprocesszoros vezérlés, kevésbé zajos, széles körben használják vérszérum, plazma és karbamid kvalitatív elemzésére a kórházi, laboratóriumi és biokémia területén.
2. Kefe nélküli motor, ingyenes karbantartás, nincs porszennyezés, gyors fel és le.
3. Speciális program, HLA és SERO külön.
4. Mikro számítógépes vezérlőrendszer, LED kijelző az RCF, idő és sebesség.
5. Elektromos fedélzár, kompakt kialakítás, szuper sebesség és kiegyensúlyozatlanság elleni védelem.
YT4 technikai paraméter:
| Max. Sebesség | 4000 ford./perc |
| Max. RCF | 2000 |
| Max. Kapacitás | 12×7 ml |
| Időtartomány | 0-99 perc |
| RPM/RCF konvertálás | Igen |
| Zaj (dB) | ≤ 55 |
| Hőmérséklet | Normál |
| Acc/Dec | 10 féle |
| Sebesség Pontosság | ±20r/perc |
| Feszültség (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Méret (Sz x Mé x Hmm) | 485×320×255 mm |
| Nettó tömeg (kg) | 20 kg |
YT4-hez illeszkedő rotorok
| Rendelési szám | Forgórész | Max fordulatszám (rpm) | Maximális térfogat (ml) | Max. RCF (×g) |
| NO31501 | SERO Rotor | 3000 | 12×7/5 ml (10-13*65-100 mm) | 1000 |
| NO31502 | HLA Rotor | 4000 | 12×2/1,5/0,5 ml | 2000 |
| Rotor neve | Max RCF (×g) | Használat |
| HLA rotor limfocita mosáshoz | 2000 | Limfociták elválasztása inkubált sejtelválasztás |
| 1000 | Hematoblaszt kiterjedés (trombin eltávolítás) | |
| 1000 | Limfocita mosás | |
| SERO rotor eritrocita mosáshoz | 500 | Vércsoport meghatározás, hematocita képe |
| 1000 | A metszőképesség próbája | |
| 1000 | Hematocita mosás, a szérum és a plazma desztillációja |