YX5G Gerber centrifuga
Jellemzők:
* Hűtött centrifuga, széles körben használt laboratóriumban, vérbankban és kórházban.
* Kiegyensúlyozatlanság érzékelő és túlmelegedés érzékelő
* Előhűtéses kialakítás, 10 féle gyorsítás és lassítás
* Több mint 20 féle rotor választható
* Alacsony zajszint, kis vibráció és kompakt kialakítás.
* Import kompresszorok fluormentes, dupla ciklusú hűtés, mentes környezetszennyezés
* A centrifuga teste kiváló minőségű acélból készült, nagyon biztonságos
* A felhasználóbarát nagyméretű digitális kijelző sebesség, idő és hőmérséklet paramétereket biztosít
* Kefe nélküli motor, amely nagy nyomatékkal rendelkezik, nincs porszennyezés, ingyenes karbantartás, gyors fel- és lefutás
YX5G műszaki paraméter
| Max. Sebesség | 5000 ford./perc |
| Max. RCF | 4730×g |
| Max. Kapacitás | 4×250 ml |
| Időtartomány | 0-9 óra 59 perc |
| RPM/RCF konvertálás | Igen |
| Zaj (dB) | ≤ 58 |
| Hőmérséklet | Szobahőmérséklet: +10-80 ℃ |
| Acc/Dec | 10 féle |
| Sebesség Pontosság | ±20r/perc |
| Hőmérséklet pontosság | ±1℃ |
| Feszültség (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Méret (Sz x Mé x Hmm) | 650×665×400 mm |
| Nettó tömeg (kg) | 83 kg |
| Tanúsítványok | CE, ISO és kalibrációs jelentés elérhető |