YT5BR
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
| Antall: | |
YT5BR 5000rpm, 4*800ml, nedkjølt lavhastighets sentrifuge stor kapasitet
Funksjoner:
1. Børsteløs motor med enklere konstruksjon, mer pålitelig ytelse, lengre levetid og stillegående.
2. Automatisk elektrisk lokklås, superhastighet, overtemperaturbeskyttelse og ubalansebeskyttelse. Sentrifugehuset er laget av høykvalitetsstål, trygt og pålitelig.
3. Rotoren er koblet til spindelen med spesialisert konisk hylse, lasting enkelt og raskt, ingen retning, trygt og pålitelig.
4. Mikroprosessorkontroll, YT5BR med digitalt display som angir hastighet, tid, RCF i drift, hastighet heve og redusere raskt, betjene enkelt.
5. 10 typer akselererende og nedbremsende hastighet for ditt valg.
YT5BR teknisk parameter
| Maks. Fart | 5000 rpm |
| Maks. RCF | 4730×g |
| Maks. Kapasitet | 4×800 ml |
| Tidsområde | 1–9t59min |
| Støy (dB) | ≤ 60 |
| Hastighetsnøyaktighet | ±20r/min |
| Temperaturområde | -20~40°C |
| Temperaturnøyaktighet | ±1℃ |
| Spenning (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ 15A |
| Størrelse (L x B x Hmm) | 720×710×410 mm |
| Nettovekt (Kg) | 125 kg |
YT5B teknisk parameter
| Maks. Fart | 5000 rpm |
| Maks. RCF | 4730×g |
| Maks. Kapasitet | 4×800 ml |
| Tidsområde | 0~99 min |
| Støy (dB) | ≤ 60 |
| Hastighetsnøyaktighet | ±20r/min |
| Spenning (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ 10A |
| Størrelse (L x B x Hmm) | 700×500×400 mm |
| Nettovekt (Kg) | 67 kg |
Matchende rotorer for YT5B/YT5BR
| Bestillingsnr | Rotor | Maks hastighet (r/min) | Volum (ml) | Maks RCF(×g) |
5B-1
|
Svingrotor | 4000 | 4×800 ml | 3450 |
5B-2 |
Svingrotor | 4000 | 4×750 ml | 3530 |
5B-3
|
Svingrotor | 4000 | 4×500 ml | 3380 |
5B-4 |
Svingrotor | 4000 | 4×4×96 (vel) | 2940 |
| 5B-5 | Mikroplaterotor | 4000 | 2×4×96 (vel) | 3210 |
5B-6![]() |
2×3×48 (vel) | 2300 | ||
5B-7
|
Svingrotor | 5000 | 4×1×50 ml | 4730 |
| 4×1×100 ml | 4730 | |||
| 4000 | 4×2×100 ml | 3020 | ||
| 4000 | 4×2×50 ml | 3200 | ||
| 4000 | 4×4×15 ml | 3200 | ||
| 4000 | 4×6×15 ml | 3200 | ||
5B-8![]() ![]() ![]() ![]() |
Svingrotor | 4000 | 4×8×15 ml | 3200 |
| 4000 | 4×12×5ml vakuumrør | 2480 | ||
| 4000 | 4×12×7ml vakuumrør | 2760 | ||
| 4000 | 4×12×10ml vakuumrør | 2880 | ||
| 4000 | 4×8×10/7/5ml vakuumrør | 2790 | ||
| 4000 | 4×6×10/7/5ml vakuumrør | 2790 | ||
| 4000 | 4×4×10/7/5ml vakuumrør | 2790 | ||
| 5B-9 | Svingrotor | 4000 | 4×24×5ml vakuumrør | 2480 |
| 4000 | 4×31×5ml Khan-rør | 2480 | ||
| 5B-10 | Svingrotor | 4000 | 4×24×7ml vakuumrør | 3140 |
| 4000 | 4×31×7ml Khan-rør | 3140 | ||
| 4000 | 4×30×7ml vakuumrør | 3140 | ||
| 4000 | 4×30×5ml vakuumrør | 3140 | ||
| 4000 | 4×40×7ml vakuumrør | 3270 | ||
| 4000 | 4×18×10ml vakuumrør | 3140 | ||
| 5B-11 | Svingrotor | 4000 | Meieriflaske | 3830 |
5B-12
|
Fast rotor | 5000 | 6×15 ml | 2540 |
5B-13![]() |
5000 | 12×15 ml | 3080 | |
5B-14![]() |
5000 | 24×15 ml | 3500 | |
5B-15![]() |
5000 | 30×15 ml | 3830 | |
5B-16![]() |
5000 | 4×50 ml | 2520 | |
5B-17![]() |
5000 | 6×50 ml | 2850 | |
5B-18![]() |
5000 | 12×50 ml | 3860 | |
5B-19![]() |
4000 | 24×50 ml | 2970 | |
5B-20![]() |
5000 | 4×100 ml | 2630 | |
5B-21![]() |
5000 | 6×100 ml | 3130 | |
5B-22![]() |
4000 | 12×100 ml | 2970 |