YX5O
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
| Antall: | |
YX5O Oil Test Centrifuge er et ideelt utstyr for oljeutvinningsindustrien og petroleumsvitenskapelige forskningsenheter for å måle vanninnholdet i den produserte væsken (dvs. den vannholdige råoljen) i oljefeltproduksjonsprosessen.
Sentrifugen gir en praktisk måte å bestemme sediment og vanninnhold i råolje, fyringsoljer, mellomdestillatbrensel og biodiesel. Brukes også for å bestemme nedbørstallet, demulgerbarhet.
1. Programmerbart mikroprosessorkontrollsystem, stor LCD indikerer rotornummer, hastighet, tid, temperatur, RCF, hastighetshastighet samt feilinformasjon.
2. Vedtar båndvarmer, rask oppvarmingshastighet, temperaturuniform, med funksjonen temperaturkontroll og konstant.
3. Sentrifugalrør laget i spesiell ferdighet, anti-brudd når arbeidet.
4. Flott toque børsteløs motor, vedlikeholdsfri, ingen pulver, rask akselerasjon og retardasjon, lav støy, som forbedrer stabiliteten mye.
5. Elektrisk lokklås, overhastighets- og overtemperaturbeskyttelse
6. 3 fase for å beholde den beste ytelsen.
7. Rustfritt stålkammer, trygt og pålitelig
| Maks hastighet | 4000rpm |
| Hastighetsnøyaktighet | ±20 rpm |
| Maks RCF | 2498xg |
| Maks volum | 4x100ml |
| Temperaturområde | Romtemperatur: +10 ~ 80 ℃ |
| Støy | ≤60dBA |
| Timer | 1–99 min |
| Dimensjon(LxBxH)mm | 685×500×405 mm |
| Nettovekt | 67 kg |
Matchende rotorer for YX5O
| Bestillingsnr | Rotor | Rotor maks. hastighet (r/min) | Volum (ml) | RCF(×g) |
|
Svingrotor | 4000 | 4×100 ml | 2498 |