YD6MB
| Disponibilitate: | |
|---|---|
| Cantitate: | |
Centrifugă YD6MB pentru bancă de sânge, pungă de sânge 6 × 500 ml, rotor de deformare, centrifugă frigorifică
Caracteristici
* Utilizat pe scară largă în domeniul băncii de sânge, fabricii farmaceutice și laboratorului.
* Motor cu frecvență fără perii, cu un cuplu mare, întreținere gratuită, fără poluare cu pulbere, rapidă în sus și în jos.
* Afișaj digital care indică programul, viteza, timpul, RCF, temperatura.
* Control micro computer, există 10 tipuri de programe și 10 tipuri de accelerare și decelerare pentru alegerea dvs.
* Există 6 tipuri de rotoare la alegere.
* Blocare electrică a capacului, design compact, protecție super-viteză și dezechilibru.
* Corpul centrifugei este fabricat din oțel de înaltă calitate, sigur și fiabil.
Parametrul tehnic YD6MB
| Max. Viteză | 6000 rpm |
| Max. RCF | 6600×g |
| Max. Capacitate | 6×1000ml(6*500ml pungă de sânge) |
| Cronometru | 1~9h59min |
| Conversie RPM/RCF | Da |
| Zgomot (dB) | ≤ 60 |
| Interval de temperatură | -20~40℃ |
| Acc/Dec | 10 feluri |
| Precizia vitezei | ±20r/min |
| Precizia temperaturii | ±1℃ |
| Tensiune (V/Hz) | AC 220V 50HZ/60HZ |
| Dimensiune (L x l x Hmm) | 800×740×930mm |
| Greutate netă (Kg) | 310 kg |
| Certificate | Sunt disponibile rapoarte CE, ISO și de calibrare |
Rotoare potrivite pentru YD6MB
| Comanda nr. | Rotor | Viteza maxima (rpm) | Volumul maxim (ml) | RCF max.(×g) |
6MB-1
|
Rotor de balansare | 4200 | 6×1000 ml | 5100 |
6MB-2
|
Rotor unghiular | 6000 | 4×300ml | 5390 |
6MB-3 |
Rotor unghiular | 6000 | 6×300 ml | 5660 |
6MB-4
|
Rotor unghiular | 6000 | 6×500ml | 6600 |