YD6/YDL6
| Disponibilitate: | |
|---|---|
| Cantitate: | |
Centrifugă YD6/YDL6 4*500ml pentru bancă de sânge, viteză mică 6000rpm, centrifugă frigorifică/nefrigerată pe podea
PS: Suntem un producător axat pe producerea aproape tuturor serii de centrifuge, acceptăm OEM și CUSTOM. Orice cerințe, vă rugăm să nu ezitați să ne anunțați.
Caracteristici
* Utilizat pe scară largă în domeniul băncii de sânge, fabricii farmaceutice și laboratorului.
* Motor cu frecvență fără perii, cu un cuplu mare, întreținere gratuită, fără poluare cu pulbere, rapidă în sus și în jos.
* Afișaj digital care indică programul, viteza, timpul, RCF, temperatura.
* Control micro computer, există 10 tipuri de programe și 10 tipuri de accelerare și decelerare pentru alegerea dvs.
* Blocare electrică a capacului, design compact, protecție super-viteză și dezechilibru.
* Corpul centrifugei este fabricat din oțel de înaltă calitate, sigur și fiabil.
Parametru tehnic YD6: - fără funcție de răcire
| Max. Viteză | 6000 rpm |
| Max. RCF | 6600×g |
| Max. Capacitate | 4×1000ml(4*500ml pungă de sânge) |
| Cronometru | 1~9h59min |
| Conversie RPM/RCF | Da |
| Zgomot (dB) | ≤ 65 |
| Interval de temperatură | / |
| Acc/Dec | 10 feluri |
| Precizia vitezei | ±20r/min |
| Precizia temperaturii | / |
| Tensiune (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Dimensiune (L x l x Hmm) | 800×645×830mm |
| Greutate netă (Kg) | 170 kg |
| Certificate | Sunt disponibile rapoarte CE, ISO și de calibrare |
Parametrul tehnic YDL6 - suportă funcția de răcire, temperatura poate varia de la -20 la 40℃
| Max. Viteză | 6000 rpm |
| Max. RCF | 6600×g |
| Max. Capacitate | 4×1000ml(4*500ml pungă de sânge) |
| Cronometru | 1~9h59min |
| Conversie RPM/RCF | Da |
| Zgomot (dB) | ≤ 65 |
| Interval de temperatură | -20~40℃ |
| Acc/Dec | 10 feluri |
| Precizia vitezei | ±20r/min |
| Precizia temperaturii | ±1℃ |
| Tensiune (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Dimensiune (L x l x Hmm) | 800×675×830mm |
| Greutate netă (Kg) | 260 kg |
| Certificate | Sunt disponibile rapoarte CE, ISO și de calibrare |
Rotoare potrivite pentru YD6/YDL6
| Comanda nr. | Rotor | Viteza maxima (rpm) | Volumul maxim (ml) | RCF max.(×g) |
D6-1
|
Rotor de balansare | 4000 | 4×1000 ml | 4060 |
D6-2
|
Rotor unghiular | 6000 | 4×300ml | 5390 |
| D6-3 | Rotor unghiular | 6000 | 6×300ml | 5660 |
D6-4
|
Rotor unghiular | 6000 | 6×500ml | 6600 |
D6-5
|
Microplaca | 4000 | 4×4x96well | 2840 |
Adaptor pentru găleată de 1000 ml:
| 5 ml | 7 ml | 10 ml | 15 ml | 50 ml | |
| 1000 ml | 23 buc/cană | 23 | 19 | 14 | 5 |