| Dostupnosť: | |
|---|---|
| Množstvo: | |
Mikrotitračná odstredivka MP-2500 je okamžitá odstredivka špeciálne navrhnutá pre mikrodoštičky.
Je vhodný pre:
0,2 ml PCR skúmavky
8 × 0,2 ml PCR skúmaviek
96-jamkové alebo 384-jamkové PCR platne
Rôzne štandardné PCR mikroplatne (vrátane obruby)
Vlastnosti:
◆ Dva prevádzkové režimy: krokovanie a časovanie
◆ Okamžité zrýchlenie na 2800 ot./min a zastavenie za 6 s s elektronickou brzdou
◆ Kvapky zo steny sa rýchlo odstránia
◆ Efektívne zlepšuje výsledok experimentu PCR
◆ Otvorenie horného krytu 95° pre jednoduchú obsluhu
![]() |
Zastavte o 6 s |
![]() |
Jednoduchá obsluha | ||
![]() |
Inching a režim časovania |
![]() |
V blízkosti tichých chodov |
špecifikácie:
| Parametre Model | MP-2500 |
| Napätie | DC 24V, 2A |
| Časovač | 1s~99s(Krátke otočenie) |
| Max.Speed | 2800 ot./min |
| Max.RCF | 600xg |
| Maximálny polomer rotora | 63 mm |
| Kapacita | 8 x 0,2 ml PCR skúmavky/0,2 ml PCR skúmavky / 2 x 96-jamková PCR platňa |
| Úroveň hluku | ≤ 55 dB |
| Čas spomalenia | 6 s |
| Čas zrýchlenia | ≤ 15 s |
| Sila | 48 W |
Vonkajšie rozmery (Š×H×V) |
220 x 245 x 200 (mm) |
Poznámky: Prístroj je dodávaný s 2 doštičkovými adaptérmi.