YD6 MB
| Dostupnosť: | |
|---|---|
| Množstvo: | |
Centrifúga krvnej banky YD6MB, krvný vak 6 × 500 ml, deformačný rotor, chladená odstredivka
Vlastnosti
* Široko používaný v oblasti krvnej banky, farmaceutickej továrne a laboratória.
* Bezkefkový frekvenčný motor, s veľkým krútiacim momentom, bezúdržbový, bez znečistenia práškom, rýchly pri hore a dole.
* Digitálny displej, ktorý zobrazuje program, rýchlosť, čas, RCF, teplotu.
* Mikropočítačové ovládanie, existuje 10 druhov programov a 10 druhov zrýchlenia a spomalenia podľa vášho výberu.
* Môžete si vybrať zo 6 druhov rotorov.
* Elektrický zámok veka, kompaktný dizajn, super rýchlosť a ochrana proti nerovnováhe.
* Telo odstredivky je vyrobené z vysoko kvalitnej ocele, bezpečné a spoľahlivé.
Technický parameter YD6MB
| Max. Rýchlosť | 6000 ot./min |
| Max. RCF | 6600 × g |
| Max. Kapacita | 6×1000ml (6×500ml krvný vak) |
| Časovač | 1 ~ 9 h 59 min |
| Konverzia RPM/RCF | áno |
| Hlučnosť (dB) | ≤ 60 |
| Rozsah teplôt | -20 ~ 40 ℃ |
| Acc/Dec | 10 druhov |
| Rýchlosť Presnosť | ±20 ot./min |
| Presnosť teploty | ± 1 °C |
| Napätie (V/Hz) | AC 220V 50HZ/60HZ |
| Veľkosť (D x Š x Hmm) | 800 × 740 × 930 mm |
| Čistá hmotnosť (kg) | 310 kg |
| Certifikáty | K dispozícii je správa CE, ISO a kalibrácia |
Zodpovedajúce rotory pre YD6MB
| Objednávka č. | Rotor | Maximálna rýchlosť (ot./min.) | Maximálny objem (ml) | Max.RCF(×g) |
6 MB-1
|
Swing Rotor | 4200 | 6×1000 ml | 5100 |
6 MB-2
|
Uhlový rotor | 6000 | 4×300 ml | 5390 |
6 MB-3 |
Uhlový rotor | 6000 | 6×300 ml | 5660 |
6 MB-4
|
Uhlový rotor | 6000 | 6×500 ml | 6600 |