YT5A
| Dostupnosť: | |
|---|---|
| Množstvo: | |
YT5A 5000 otáčok za minútu, 4 * 300 ml, dizajn predchladenia, stolová centrifúga, výkyvná podpera/mikroplatňa/pevný rotor
Vlastnosti:
* Široko používaný v oblasti krvnej banky. Nemocnica a laboratórium.
* Dizajn predchladenia pre YT5AR, 10 druhov zrýchlenia a spomalenia
* Viac ako 10 rotorov podľa vášho výberu
* Nízka rýchlosť, nízka hlučnosť, kompaktný dizajn a malé vibrácie
* Užívateľsky prívetivý LED displej poskytuje parametre rýchlosti, času a teploty.
* Bezuhlíkový frekvenčný motor s veľkým krútiacim momentom, žiadne znečistenie práškom, bezplatná údržba, rýchla rýchlosť hore a dole
* Snímač nerovnováhy a snímač nadmernej rýchlosti, telo odstredivky je vyrobené z vysoko kvalitnej ocele, veľmi bezpečné.
* Elektrický zámok veka, ochrana proti prekročeniu rýchlosti, ochrana proti nadmernej teplote a ochrana proti nerovnováhe.
Technický parameter YT5AR -- podpora predchladenia
| Max. Rýchlosť | 5000 ot./min |
| Max. RCF | 4730 × g |
| Max. Kapacita | 4×300 ml |
| Časový rozsah | 1 ~ 9 h 59 min |
| Konverzia RPM/RCF | áno |
| Hlučnosť (dB) | ≤ 60 |
| Teplota | -20 ℃ ~ 40 ℃ |
| Acc/Dec | 10 druhov |
| Rýchlosť Presnosť | ±20 ot./min |
| Presnosť teploty | ± 1 °C |
| Napätie (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ 15A |
| Veľkosť (Š x H x Hmm) | 640 × 665 × 420 mm |
| Čistá hmotnosť (kg) | 118 kg |
| Certifikáty | K dispozícii je správa CE, ISO a kalibrácia |
Technický parameter YT5A
| Max. Rýchlosť | 5000 ot./min |
| Max. RCF | 4730 × g |
| Max. Kapacita | 4×300 ml |
| Časový rozsah | 1 ~ 9 h 59 min |
| Konverzia RPM/RCF | áno |
| Hlučnosť (dB) | ≤ 60 |
| Teplota | / |
| Acc/Dec | 10 druhov |
| Rýchlosť Presnosť | ±20 ot./min |
| Presnosť teploty | / |
| Napätie (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ 3A |
| Veľkosť (Š x H x Hmm) | 620 × 450 × 355 mm |
| Čistá hmotnosť (kg) | 52 kg |
| Certifikáty | K dispozícii je správa CE, ISO a kalibrácia |
Zodpovedajúce rotory pre YT5A/YT5AR
| Rotor č. | Typ rotora | Maximálna rýchlosť (ot./min.) | Objem (ml) | Max RCF (*g) |
5A-1
|
Otočný rotor (okrúhly pohár) | 4000 | 4×300 ml | 3180 |
5A-2
|
Otočný rotor (štvorcový pohár) | 4000 | 4×300 ml | 3150 |
5A-3 |
Výkyvný rotor | 4000 | 4×24×7ml | 3150 |
| 4000 | 4×24×5ml | 2750 | ||
| 4000 | 4×18×10ml | 3140 | ||
5A-4 |
Mikroplatničkový rotor | 4000 | 2×4×96 studňa | 2910 |
5A-5 |
Mikroplatničkový rotor | 4000 | 2×4×48 studňa | 2300 |
5A-6
|
Výkyvný rotor | 5000 | 4×1×50ml | 4730 |
| 5000 | 4×1×100ml | 4730 | ||
5A-7
|
Výkyvný rotor | 4000 | 4×2×50ml | 3200 |
| 4000 | 4×2×100ml | 3020 | ||
| 4000 | 4×4×15ml | 3200 | ||
| 4000 | 4×6×15ml | 3200 | ||
| 4000 | 4×8×15ml | 3200 | ||
| 4000 | 4×12×5ml vákuová trubica | 2480 | ||
| 4000 | Vákuová trubica 4×12×7ml | 2760 | ||
| 4000 | 4×12×10ml vákuová trubica | 2790 | ||
| 4000 | 4×8×10/7/5ml vákuová trubica | 2790 | ||
| 4000 | 4×6×10/7/5ml vákuová trubica | 2790 | ||
| 4000 | 4×4×10/7/5ml vákuová trubica | 2790 | ||
5A-8
|
Pevný rotor | 5000 | 6 × 15 ml | 2540 |
5A-9
|
Pevný rotor | 5000 | 12 × 15 ml | 3080 |
5A-10
|
Pevný rotor | 5000 | 24 × 15 ml | 3500 |
5A-11
|
Pevný rotor | 5000 | 30 × 15 ml | 3830 |
5A-12
|
Pevný rotor | 5000 | 4 × 50 ml | 2520 |
5A-13
|
Pevný rotor | 5000 | 6×50 ml | 2850 |
5A-14
|
Pevný rotor | 5000 | 12 × 50 ml | 3860 |
5A-15
|
Pevný rotor | 4000 | 24 × 50 ml | 2970 |
5A-16
|
Pevný rotor | 5000 | 4 × 100 ml | 2630 |
5A-17
|
Pevný rotor | 5000 | 6×100 ml | 3130 |
5A-18
|
Pevný rotor | 4000 | 12 × 100 ml | 2970 |