YXCyto-4
| Dostupnosť: | |
|---|---|
| Množstvo: | |
Cytocentrifúga YXCyto-4 na prípravu jednovrstvových buniek
Vlastnosti:
* Bezkefkový frekvenčný motor, s veľkým krútiacim momentom, bezúdržbový, bez znečistenia práškom, rýchlym tempom hore a dole.
* Digitálny displej, ktorý zobrazuje program, rýchlosť, čas, RCF, teplotu.
* Mikropočítačové ovládanie, existuje 10 druhov programov a 10 druhov zrýchlenia a spomalenia podľa vášho výberu.
* Môžete si vybrať zo 6 druhov rotorov.
* Elektrický zámok veka, kompaktný dizajn, super rýchlosť a ochrana proti nerovnováhe.
* Telo odstredivky je vyrobené z vysoko kvalitnej ocele, bezpečné a spoľahlivé.
Technický parameter:
| Max. Rýchlosť | 4000 ot./min |
| Max. RCF | 11900*g |
| Max. Kapacita | 6 * 30 ml |
| Časovač | 1 ~ 9 h 59 min |
| Hlučnosť (dB) | ≤ 55 |
| Rýchlosť Presnosť | ±20 ot./min |
| Napätie (V/Hz) | AC110/220V, 50-60HZ,2A |
| Veľkosť (D x Š x Hmm) | 528*370*280mm |
| Čistá hmotnosť (kg) | 30 kg |
| Certifikáty | K dispozícii je správa CE, ISO a kalibrácia |