YX5G Gerberova odstredivka
Vlastnosti:
* Chladená centrifúga, široko používaná v laboratóriu, krvnej banke a nemocnici.
* Senzor nerovnováhy a senzor nadmernej teploty
* Dizajn predchladenia, 10 druhov zrýchlenia a spomalenia
* Viac ako 20 druhov rotorov podľa vášho výberu
* Nízka hlučnosť, malé vibrácie a kompaktný dizajn.
* Dovoz kompresorov bez fluóru, chladenie s dvojitým cyklom, bez znečistenia životného prostredia
* Telo odstredivky je vyrobené z vysoko kvalitnej ocele, veľmi bezpečné
* Užívateľsky príjemný veľký digitálny displej poskytuje parametre rýchlosti, času a teploty
* Bezuhlíkový motor s veľkým krútiacim momentom, žiadne znečistenie práškom, bezplatná údržba, rýchla rýchlosť hore a dole
Technický parameter YX5G
| Max. Rýchlosť | 5000 ot./min |
| Max. RCF | 4730 × g |
| Max. Kapacita | 4×250 ml |
| Časový rozsah | 0 ~ 9 h 59 min |
| Konverzia RPM/RCF | áno |
| Hlučnosť (dB) | ≤ 58 |
| Teplota | Izbová teplota: +10~80 ℃ |
| Acc/Dec | 10 druhov |
| Rýchlosť Presnosť | ±20 ot./min |
| Presnosť teploty | ± 1 °C |
| Napätie (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Veľkosť (Š x H x Hmm) | 650 × 665 × 400 mm |
| Čistá hmotnosť (kg) | 83 kg |
| Certifikáty | K dispozícii je správa CE, ISO a kalibrácia |