| Dostupnost: | |
|---|---|
| Množství: | |
Mikrotitrační centrifuga MP-2500 je okamžitá centrifuga speciálně navržená pro mikrotitrační destičky.
Je vhodný pro:
0,2ml proužek zkumavky PCR
8 × 0,2 ml PCR proužků zkumavek
96-jamkové nebo 384-jamkové PCR destičky
Různé standardní PCR mikrodestičky (včetně obruby)
Vlastnosti:
◆ Dva provozní režimy: krokování a časování
◆ Okamžité zrychlení na 2800 ot./min a zastavení za 6 s s elektronickou brzdou
◆ Kapky ze zdi rychle odstraněny
◆ Účinně zlepšuje výsledek experimentu PCR
◆ Otevření horního krytu 95° pro snadnou obsluhu
![]() |
Zastavte za 6s |
![]() |
Snadná obsluha | ||
![]() |
Krokování a režim časování |
![]() |
Téměř tichý chod |
Specifikace:
| Parametry Model | MP-2500 |
| Napětí | DC 24V, 2A |
| Časovač | 1s~99s(Short Spin) |
| Max.rychlost | 2800 ot./min |
| Max.RCF | 600xg |
| Max. poloměr rotoru | 63 mm |
| Kapacita | 8×0,2ml PCR zkumavky/0,2ml PCR zkumavky/2×96jamková PCR destička |
| Úroveň hluku | ≤ 55 dB |
| Doba zpomalení | 6s |
| Doba zrychlení | ≤ 15 s |
| Moc | 48W |
Vnější rozměry (Š×H×V) |
220x245x200 (mm) |
Poznámky: Nástroj je dodáván se 2 adaptéry na destičky.