YX5O
| Dostupnost: | |
|---|---|
| Množství: | |
Odstředivka pro testování oleje YX5O je ideálním zařízením pro průmysl těžby ropy a ropné vědecké výzkumné jednotky pro měření obsahu vody v produkované kapalině (tj. v surové ropě obsahující vodu) v procesu produkce ropných polí.
Odstředivka poskytuje pohodlný prostředek pro stanovení obsahu sedimentu a vody v ropě, topných olejích, středních destilátech a bionaftě. Používá se také při určování počtu srážek, deemulgovatelnosti.
1. Programovatelný mikroprocesorový řídicí systém, velký LCD zobrazuje číslo rotoru, rychlost, čas, teplotu, RCF, rychlost otáček a také informace o poruchách.
2. Přijímá pásový ohřívač, vysokou rychlost ohřevu, rovnoměrnou teplotu, s funkcí regulace teploty a konstantní.
3. Odstředivá trubice vyrobená speciální dovedností, odolná proti zlomení při práci.
4. Skvělý točivý bezkomutátorový motor, bezúdržbový, bez prášku, rychlé zrychlení a zpomalení, nízká hlučnost, což hodně zlepšuje stabilitu.
5. Elektrický zámek víka, ochrana proti překročení rychlosti a přehřátí
6. 3 fáze pro udržení nejlepšího výkonu.
7. Komora z nerezové oceli, bezpečná a spolehlivá
| Maximální rychlost | 4000 ot./min |
| Přesnost rychlosti | ±20 ot./min |
| Maximální RCF | 2498xg |
| Maximální hlasitost | 4x100ml |
| Teplotní rozsah | Pokojová teplota: +10~80℃ |
| Hluk | ≤ 60 dBA |
| Časovač | 1~99 min |
| Rozměr (DxŠxV) mm | 685 × 500 × 405 mm |
| Čistá hmotnost | 67 kg |
Párované rotory pro YX5O
| Objednávka č | Rotor | Maximální otáčky rotoru (ot./min) | Objem (ml) | RCF(×g) |
|
Swing Rotor | 4000 | 4×100 ml | 2498 |