YT5ER
| Elérhetőség: | |
|---|---|
| Mennyiség: | |
YT5ER 5000 ford./perc (4420×g), 4*180 ml, előhűtéses kivitel, asztali centrifuga, lengőtámasz/mikrolemez/fix rotor
széles körben használják a biokémia, a biológiai termékek, a gyógyszergyár és a laboratórium területén.
YT5ER jellemzői:
1. Mikroprocesszoros vezérlés, digitális kijelző, érintőpanel, futási paraméterek szerkeszthetők és módosíthatók más futási paraméterek és RCF megjelenítésére.
2. Kefe nélküli frekvenciájú motor egyszerűbb felépítéssel, megbízhatóbb teljesítménnyel, hosszabb élettartammal és csendes működéssel.
3. Automatikus fedélzár, szuper sebesség, túlmelegedés elleni védelem és egyensúlyhiány elleni védelem. A centrifuga teste kiváló minőségű acélból készült, biztonságos és megbízható.
4. Az adapterek a kísérleti követelmények szerint állnak rendelkezésre.
5. 3 fokozatú védelmi acél burkolat, biztonságos és megbízható.
6. TUV CE EMC tanúsítvány.
YT5ER műszaki paraméter -
| Max. Sebesség | 5000 ford./perc |
| Max. RCF | 4420×g |
| Max. Kapacitás | 4×180 ml |
| Időtartomány | 0-9 óra 59 perc |
| RPM/RCF konvertálás | Igen |
| Zaj (dB) | ≤ 60 |
| Hőmérséklet | -20 ℃ - 40 ℃ |
| Acc/Dec | 10 féle |
| Sebesség Pontosság | ±20r/perc |
| Hőmérséklet pontosság | ±1℃ |
| Feszültség (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Méret (Sz x Mé x Hmm) | 570×600×340 mm |
| Nettó tömeg (kg) | 76 kg |
| Tanúsítványok | CE, ISO és kalibrációs jelentés elérhető |
YT5E műszaki paraméter
| Max. Sebesség | 5000 ford./perc |
| Max. RCF | 4420×g |
| Max. Kapacitás | 4×180 ml |
| Időtartomány | 0-99 perc |
| RPM/RCF konvertálás | Igen |
| Zaj (dB) | ≤ 58 |
| Hőmérséklet | Normál |
| Acc/Dec | 10 féle |
| Sebesség Pontosság | ±20r/perc |
| Hőmérséklet pontosság | / |
| Feszültség (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Méret (Sz x Mé x Hmm) | 540×370×280 mm |
| Nettó tömeg (kg) | 28 kg |
| Tanúsítványok | CE, ISO és kalibrációs jelentés elérhető |
YT5E/YT5ER-hez megfelelő rotorok
| Rotor sz. | Rotor típusa | Max fordulatszám (rpm) | Maximális térfogat (ml) | RCF |
| 5E-1 | Lengő rotor | 4000 | 4×180 ml | 2580 |
| 5E-2 | Mikrolemez rotor | 4000 | 2×3×96 kút | 2020 |
5E-4
|
Lengő rotor | 5000 | 4×1×50 ml | 4420 |
5E-5
|
Lengő rotor | 5000 | 4×1×100 ml | 4420 |
5E-6
|
Lengő rotor | 4000 | 4×2×50 ml | 2820 |
5E
|
Lengő rotor | 4000 | 4×4×15 ml | 2820 |
| 5E-8 | Lengő rotor | 4000 | 4×6×10/7 ml-es vákuumcső | 2580 |
| 5E-9 | Lengő rotor | 4000 | 4×6×5 ml-es vákuumcső adapter | 2170 |
| 5E-10 | Lengő rotor | 4000 | 4×4/10/7 ml | 2580 |
| 5E-11 | Lengő rotor | 4000 | 4×4×5 ml-es vákuumcső adapter | 2170 |
5E-12
|
Fix Rotor | 5000 | 6×15 ml | 2540 |
5E-13
|
Fix Rotor | 5000 | 12×15 ml | 3080 |
5E-14
|
Fix Rotor | 5000 | 24×15 ml | 3500 |
5E-15
|
Fix Rotor | 5000 | 30×15 ml | 3830 |
5E-16
|
Fix Rotor | 5000 | 4×50 ml | 2520 |
5E-17
|
Fix Rotor | 5000 | 6×50 ml | 2850 |
5E-18
|
Fix Rotor | 5000 | 12×50 ml | 3860 |
5E-19
|
Fix Rotor | 5000 | 4×100 ml | 2630 |
5E-20
|
Fix Rotor | 5000 | 6×100 ml | 3130 |