YD6MB
| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
| Aantal: | |
YD6MB Bloedbankcentrifuge, 6 x 500 ml bloedzak, vervormende rotor, gekoelde centrifuge
Functies
* Op grote schaal gebruikt op het gebied van bloedbanken, farmaceutische fabrieken en laboratoria.
* Borstelloze frequentiemotor, met groot koppel, gratis onderhoud, geen poedervervuiling, snel op en neer.
* Digitaal display dat het programma, de snelheid, de tijd, RCF en de temperatuur aangeeft.
* Microcomputerbesturing, er zijn 10 soorten programma's en 10 soorten versnellingen en vertragingen naar keuze.
* Er zijn 6 soorten rotoren naar keuze.
* Elektrisch dekselslot, compact ontwerp, supersnelheid en onbalansbescherming.
* Het centrifugelichaam is gemaakt van hoogwaardig staal, veilig en betrouwbaar.
YD6MB Technische parameter
| Max. Snelheid | 6000 tpm |
| Max. RCF | 6600×g |
| Max. Capaciteit | 6×1000 ml (6*500 ml bloedzak) |
| Timer | 1~9u59min |
| RPM/RCF-conversie | Ja |
| Ruis (dB) | ≤ 60 |
| Temperatuurbereik | -20~40℃ |
| Acc/Dec | 10 soorten |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±20r/min |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±1℃ |
| Spanning (V/Hz) | Wisselstroom 220V 50HZ/60HZ |
| Afmeting (L x B x Hmm) | 800×740×930mm |
| Netto gewicht (kg) | 310KG |
| Certificaten | CE-, ISO- en kalibratierapport zijn beschikbaar |
Aangepaste rotors voor YD6MB
| Bestelnr. | Rotor | Maximale snelheid (tpm) | Maximaal volume (ml) | Max.RCF (×g) |
6MB-1
|
Zwenkrotor | 4200 | 6×1000 ml | 5100 |
6MB-2
|
Hoekrotor | 6000 | 4×300 ml | 5390 |
6MB-3 |
Hoekrotor | 6000 | 6×300 ml | 5660 |
6MB-4
|
Hoekrotor | 6000 | 6×500 ml | 6600 |