YT4
| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
| Aantal: | |
YT4 Serofuge, celwascentrifuge, 4000 tpm, 12 × 7 ml met SERO-rotor, HLA-rotor
Functies:
1. Microprocessorbesturing, minder luidruchtig, wordt veel gebruikt voor kwalitatieve analyse van bloedserum, plasma en ureum op het gebied van ziekenhuis, laboratorium en biochemie.
2. Borstelloze motor, gratis onderhoud, geen poedervervuiling, snel op en neer.
3. Speciaal programma, HLA en SERO afzonderlijk.
4. Microcomputerbesturingssysteem, LED geeft de RCF weer, tijd en snelheid.
5. Elektrisch dekselslot, compact ontwerp, supersnelheid en onbalansbescherming.
YT4 Technische Parameter:
| Max. Snelheid | 4000 tpm |
| Max. RCF | 2000 |
| Max. Capaciteit | 12×7 ml |
| Tijdbereik | 0~99min |
| RPM/RCF-conversie | Ja |
| Ruis (dB) | ≤ 55 |
| Temperatuur | Normaal |
| Acc/Dec | 10 soorten |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±20r/min |
| Spanning (V/Hz) | Wisselstroom 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Afmeting (B x D x Hmm) | 485×320×255mm |
| Netto gewicht (kg) | 20 kg |
Aangepaste rotors voor YT4
| Bestelnr. | Rotor | Maximale snelheid (tpm) | Maximaal volume (ml) | Max. RCF(×g) |
| NO31501 | SERO-rotor | 3000 | 12×7/5ml (10-13*65-100mm) | 1000 |
| NO31502 | HLA-rotor | 4000 | 12×2/1,5/0,5 ml | 2000 |
| Rotornaam | Maximale RCF(×g) | Gebruik |
| HLA-rotor voor het wassen van lymfocyten | 2000 | Lymfocytscheiding geïncubeerde celscheiding |
| 1000 | Hematoblast-extenteraat (trombineafvoer) | |
| 1000 | Lymfocyten wassen | |
| SERO-rotor voor het wassen van erytrocyten | 500 | Bloedgroepbepaling, het beeld van de hematocyt |
| 1000 | De test van intersectante geschiktheid | |
| 1000 | Wassen van hematocyten, de destillatie van serum en plasma |