YXCyto-4
| Disponibilitate: | |
|---|---|
| Cantitate: | |
Citocentrifugă YXCyto-4 pentru prepararea celulelor monostrat
Caracteristici:
* Motor cu frecvență fără perii, cu un cuplu mare, întreținere gratuită, fără poluare cu pulbere, rapidă în sus și în jos.
* Afisaj digital care indica programul, viteza, ora, RCF, temperatura.
* Control micro computer, există 10 tipuri de programe și 10 tipuri de accelerare și decelerare pentru alegerea dvs.
* Există 6 tipuri de rotoare la alegere.
* Blocare electrică a capacului, design compact, protecție super-viteză și dezechilibru.
* Corpul centrifugei este fabricat din oțel de înaltă calitate, sigur și fiabil.
Parametru tehnic:
| Max. Viteză | 4000r/min |
| Max. RCF | 11900*g |
| Max. Capacitate | 6*30 ml |
| Cronometru | 1~9h59min |
| Zgomot (dB) | ≤ 55 |
| Precizia vitezei | ±20r/min |
| Tensiune (V/Hz) | AC110/220V, 50-60HZ,2A |
| Dimensiune (L x l x Hmm) | 528*370*280mm |
| Greutate netă (Kg) | 30 kg |
| Certificate | Sunt disponibile rapoarte CE, ISO și de calibrare |