YI12G
| Disponibilitate: | |
|---|---|
| Cantitate: | |
Incubator de carduri cu gel YI12G, 24 de carduri de sânge, temperatură ambientală 10~37℃
Caracteristici:
1. Păstrați cardurile cu 24 de gel la o temperatură de 37 de grade.
2. 2 zone de incubare independente cu o capacitate pentru 12 carduri cu gel
3. Afișaj digital pentru a seta timpul și a menține temperatura
4. Alarma sonoră programabilă pentru a anunța sfârșitul perioadei de incubare
Parametru tehnic YI12G:
| Temperatura ambiantă | 10~37℃ |
| Uniformitatea temperaturii | ≤±0,5℃ |
| Max. Capacitate | 24 de cărți de sânge |
| Dimensiune (L x A x Hmm) | 390×280×140mm |
| Tensiune (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Temperatura de incubare | 37℃±0,1℃ |
| Precizia temperaturii | <0,5℃ |
| Putere nominală | 250W |
| Greutate netă | 6,2 kg |
| Interval de timp | 0~99min59sec |
| Certificate | Sunt disponibile rapoarte CE, ISO și de calibrare |