Centrifuga Gerber YX5G
Caracteristici:
* Centrifugă frigorifică, utilizată pe scară largă în laborator, bancă de sânge și spital.
* Senzor de dezechilibru și senzor de supratemperatura
* Design pre-răcire, 10 tipuri de accelerare și decelerare
* Mai mult de 20 de tipuri de rotoare la alegere
* Zgomot redus, vibrații mici și design compact.
* Import compresoare fără fluor, răcire cu ciclu dublu, fără poluare a mediului
* Corpul centrifugei este fabricat din oțel de înaltă calitate, foarte sigur
* Afișajul digital mare ușor de utilizat oferă parametrii de viteză, timp și temperatură
* Motor fără perii care are un cuplu mare, fără poluare cu pulbere, întreținere gratuită, rapidă în sus și în jos
Parametrul tehnic YX5G
| Max. Viteză | 5000 rpm |
| Max. RCF | 4730×g |
| Max. Capacitate | 4×250 ml |
| Interval de timp | 0~9h59min |
| Conversie RPM/RCF | Da |
| Zgomot (dB) | ≤ 58 |
| Temperatură | Temperatura camerei: +10~80℃ |
| Acc/Dec | 10 feluri |
| Precizia vitezei | ±20r/min |
| Precizia temperaturii | ±1℃ |
| Tensiune (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Dimensiune (L x A x Hmm) | 650×665×400mm |
| Greutate netă (Kg) | 83 kg |
| Certificate | Sunt disponibile rapoarte CE, ISO și de calibrare |