YD6MB
| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
YD6MB Kan Bankası Santrifüjü,6×500ml Kan Torbası,Deforme Rotorlu,Soğutmalı Santrifüj
Özellikler
* Kan bankası, ilaç fabrikası ve laboratuvar alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.
* Fırçasız frekans motoru, mükemmel tork, ücretsiz bakım, toz kirliliği yok, hızlı yukarı ve aşağı hızlanma.
* Programı, hızı, zamanı, RCF'yi, sıcaklığı gösteren dijital ekran.
* Mikro bilgisayar kontrolü, seçiminize göre 10 çeşit program ve 10 çeşit hızlanma ve yavaşlama vardır.
* Seçtiğiniz için 6 çeşit rotor vardır.
* Elektrikli kapak kilidi, kompakt tasarım, süper hız ve dengesizlik koruması.
* Santrifüj gövdesi yüksek kaliteli çelikten yapılmış, güvenli ve güvenilirdir.
YD6MB Teknik Parametre
| Maks. Hız | 6000rpm |
| Maks. RCF | 6600×g |
| Maks. Kapasite | 6×1000ml(6*500ml kan torbası) |
| Zamanlayıcı | 1~9sa59dk |
| RPM/RCF Dönüştürme | Evet |
| Gürültü (dB) | ≤ 60 |
| Sıcaklık Aralığı | -20~40°C |
| Hız/Aralık | 10 Çeşit |
| Hız Doğruluğu | ±20 dev/dak |
| Sıcaklık Doğruluğu | ±1°C |
| Gerilim (V/Hz) | AC 220V 50HZ/60HZ |
| Boyut (U x G x Ymm) | 800×740×930mm |
| Net Ağırlık (Kg) | 310kg |
| Sertifikalar | CE, ISO ve Kalibrasyon raporu mevcuttur |
YD6MB için Uyumlu Rotorlar
| Sipariş No. | Rotor | Maksimum Hız (rpm) | Maksimum Hacim (ml) | Maks.RCF(×g) |
6MB-1
|
Salıncak Rotoru | 4200 | 6×1000ml | 5100 |
6MB-2
|
Açılı Rotor | 6000 | 4×300ml | 5390 |
6MB-3 |
Açılı Rotor | 6000 | 6×300ml | 5660 |
6MB-4
|
Açılı Rotor | 6000 | 6×500ml | 6600 |