YD6/YDL6
| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
YD6/YDL6 4*500ml Kan Bankası Santrifüjü, Düşük Hız 6000rpm, Ayaklı Soğutmalı/Soğutulmamış Santrifüj
Not: Biz neredeyse tüm santrifüj serilerini üretmeye odaklanmış bir üreticiyiz, OEM ve ÖZEL'i kabul ediyoruz. Herhangi bir gereksinim, lütfen bize bildirmekten çekinmeyin.
Özellikler
* Kan bankası, ilaç fabrikası ve laboratuvar alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.
* Fırçasız frekans motoru, mükemmel tork, ücretsiz bakım, toz kirliliği yok, hızlı yukarı ve aşağı hızlanma.
* Programı, hızı, zamanı, RCF'yi, sıcaklığı gösteren dijital ekran.
* Mikro bilgisayar kontrolü, seçiminize göre 10 çeşit program ve 10 çeşit hızlanma ve yavaşlama vardır.
* Elektrikli kapak kilidi, kompakt tasarım, süper hız ve dengesizlik koruması.
* Santrifüj gövdesi yüksek kaliteli çelikten yapılmış, güvenli ve güvenilirdir.
YD6 Teknik Parametre: - soğutma fonksiyonu yok
| Maks. Hız | 6000rpm |
| Maks. RCF | 6600×g |
| Maks. Kapasite | 4×1000ml(4*500ml kan torbası) |
| Zamanlayıcı | 1~9sa59dk |
| RPM/RCF Dönüştürme | Evet |
| Gürültü (dB) | ≤ 65 |
| Sıcaklık Aralığı | / |
| Hız/Aralık | 10 Çeşit |
| Hız Doğruluğu | ±20 dev/dak |
| Sıcaklık Doğruluğu | / |
| Gerilim (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Boyut (U x G x Ymm) | 800×645×830mm |
| Net Ağırlık (Kg) | 170kg |
| Sertifikalar | CE, ISO ve Kalibrasyon raporu mevcuttur |
YDL6 Teknik Parametre - soğutma fonksiyonunu destekler, sıcaklık -20~40°C arasında değişebilir
| Maks. Hız | 6000rpm |
| Maks. RCF | 6600×g |
| Maks. Kapasite | 4×1000ml(4*500ml kan torbası) |
| Zamanlayıcı | 1~9sa59dk |
| RPM/RCF Dönüştürme | Evet |
| Gürültü (dB) | ≤ 65 |
| Sıcaklık Aralığı | -20~40°C |
| Hız/Aralık | 10 Çeşit |
| Hız Doğruluğu | ±20 dev/dak |
| Sıcaklık Doğruluğu | ±1°C |
| Gerilim (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Boyut (U x G x Ymm) | 800×675×830mm |
| Net Ağırlık (Kg) | 260kg |
| Sertifikalar | CE, ISO ve Kalibrasyon raporu mevcuttur |
YD6/YDL6 için Uyumlu Rotorlar
| Sipariş No. | Rotor | Maksimum Hız (rpm) | Maksimum Hacim (ml) | Maks.RCF(×g) |
D6-1
|
Salıncak Rotoru | 4000 | 4×1000ml | 4060 |
D6-2
|
Açılı Rotor | 6000 | 4×300ml | 5390 |
| D6-3 | Açılı Rotor | 6000 | 6×300ml | 5660 |
D6-4
|
Açılı Rotor | 6000 | 6×500ml | 6600 |
D6-5
|
Mikroplaka | 4000 | 4×4x96kuyu | 2840 |
1000 ml'lik kova için adaptör:
| 5 ml | 7 ml | 10ml | 15ml | 50ml | |
| 1000 ml | 23 adet/bardak | 23 | 19 | 14 | 5 |