Gerberova centrifuga YX5G
Vlastnosti:
* Chlazená centrifuga, široce používaná v laboratoři, krevní bance a nemocnici.
* Senzor nerovnováhy a senzor přehřátí
* Konstrukce předchlazení, 10 druhů zrychlení a zpomalení
* Více než 20 druhů rotorů podle vašeho výběru
* Nízká hlučnost, malé vibrace a kompaktní design.
* Dovoz kompresorů bez fluoru, chlazení s dvojitým cyklem, bez znečištění životního prostředí
* Tělo odstředivky je vyrobeno z vysoce kvalitní oceli, velmi bezpečné
* Uživatelsky příjemný velký digitální displej poskytuje parametry rychlosti, času a teploty
* Bezkartáčový motor s velkým točivým momentem, bez znečištění práškem, bezúdržbový, rychlý nahoru a dolů
Technický parametr YX5G
| Max. Rychlost | 5000 ot./min |
| Max. RCF | 4730 × g |
| Max. Kapacita | 4×250 ml |
| Časový rozsah | 0~9h59min |
| Převod RPM/RCF | Ano |
| Hlučnost (dB) | ≤ 58 |
| Teplota | Pokojová teplota: +10~80℃ |
| Úč./pros | 10 druhů |
| Rychlost Přesnost | ±20 ot./min |
| Přesnost teploty | ±1℃ |
| Napětí (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Velikost (Š x H x Hmm) | 650×665×400 mm |
| Čistá hmotnost (kg) | 83 kg |
| Certifikáty | K dispozici jsou zprávy CE, ISO a kalibrace |