YXCyto-4
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
| Antall: | |
YXCyto-4 cytosentrifuge for monolagcelleforberedelse
Funksjoner:
* Børsteløs frekvensmotor, med stort dreiemoment, gratis vedlikehold, ingen pulverforurensning, rask i hastighet opp og ned.
* Digitalt display som viser program, hastighet, tid, RCF, temperatur.
* Mikrodatamaskinkontroll, det er 10 typer programmer og 10 typer akselerasjon og retardasjon for ditt valg.
* Det er 6 typer rotorer for ditt valg.
* Elektrisk lokklås, kompakt design, superhastighet og ubalansebeskyttelse.
* Sentrifugehuset er laget av høykvalitetsstål, trygt og pålitelig.
Teknisk parameter:
| Maks. Fart | 4000r/min |
| Maks. RCF | 11900*g |
| Maks. Kapasitet | 6*30 ml |
| Timer | 1~9t59min |
| Støy (dB) | ≤ 55 |
| Hastighetsnøyaktighet | ±20r/min |
| Spenning (V/Hz) | AC110/220V, 50-60HZ,2A |
| Størrelse (L x B x Hmm) | 528*370*280 mm |
| Nettovekt (Kg) | 30 kg |
| Sertifikater | CE, ISO og kalibreringsrapport er tilgjengelig |