YI12G
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
| Antall: | |
YI12G gelkortinkubator, 24 blodkort,omgivelsestemperatur 10~37℃
Funksjoner:
1. Hold 24-Gel-kort i en temperatur på 37 grader.
2. 2 uavhengige inkubasjonssoner med kapasitet til 12 Gel-kort
3. Digitalt display for å sette opp tid og holde temperaturen
4. Hørbar programmerbar alarm for å varsle slutten av inkubasjonsperioden
YI12G teknisk parameter:
| Omgivelsestemperatur | 10~37℃ |
| Ensartet temperatur | ≤±0,5℃ |
| Maks. Kapasitet | 24 blodkort |
| Størrelse (B x D x Hmm) | 390×280×140 mm |
| Spenning (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Inkubasjonstemperatur | 37℃±0,1℃ |
| Temperaturnøyaktighet | <0,5 ℃ |
| Nominell effekt | 250W |
| Nettovekt | 6,2 kg |
| Tidsområde | 0~99min59sek |
| Sertifikater | CE, ISO og kalibreringsrapport er tilgjengelig |