YX5G Gerber sentrifuge
Funksjoner:
* Nedkjølt sentrifuge, mye brukt i laboratorium, blodbank og sykehus.
* Ubalansesensor og overtemperaturføler
* Forkjølingsdesign, 10 typer akselerasjon og retardasjon
* Mer enn 20 typer rotorer for ditt valg
* Lav støy, liten vibrasjon og kompakt design.
* Importer kompressorer fluorfri, dobbel syklus kjøling, fri miljøforurensning
* Sentrifugehuset er laget av høykvalitets stål, veldig trygt
* Brukervennlig stort digitalt display gir hastighet, tid og temperaturparametere
* Børsteløs motor som har stort dreiemoment, ingen pulverforurensning, gratis vedlikehold, rask i hastighet opp og ned
YX5G teknisk parameter
| Maks. Fart | 5000 rpm |
| Maks. RCF | 4730×g |
| Maks. Kapasitet | 4×250 ml |
| Tidsområde | 0~9t59min |
| RPM/RCF Konverter | Ja |
| Støy (dB) | ≤ 58 |
| Temperatur | Romtemperatur: +10 ~ 80 ℃ |
| Acc/des | 10 typer |
| Hastighetsnøyaktighet | ±20r/min |
| Temperaturnøyaktighet | ±1℃ |
| Spenning (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Størrelse (B x D x Hmm) | 650×665×400 mm |
| Nettovekt (Kg) | 83 kg |
| Sertifikater | CE, ISO og kalibreringsrapport er tilgjengelig |