YT4
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
| Antall: | |
YT4 Serofuge, Cell Washer Sentrifuge, 4000rpm, 12×7ml med SERO Rotor, HLA Rotor
Funksjoner:
1. Mikroprosessorkontroll, mindre støyende, det er mye brukt til kvalitativ analyse av blodserum, plasma og urea innen sykehus, laboratorium og biokjemi.
2. Børsteløs motor, gratis vedlikehold, ingen pulverforurensning, rask i hastighet opp og ned.
3. Spesialprogram, HLA og SERO separat.
4. Mikrodatamaskinkontrollsystem, LED viser RCF, tid og hastighet.
5.Elektrisk lokklås, kompakt design, superhastighet og ubalansebeskyttelse.
YT4 teknisk parameter:
| Maks. Fart | 4000rpm |
| Maks. RCF | 2000 |
| Maks. Kapasitet | 12×7 ml |
| Tidsområde | 0~99 min |
| RPM/RCF Konverter | Ja |
| Støy (dB) | ≤ 55 |
| Temperatur | Normal |
| Acc/des | 10 typer |
| Hastighetsnøyaktighet | ±20r/min |
| Spenning (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Størrelse (B x D x Hmm) | 485×320×255 mm |
| Nettovekt (kg) | 20 kg |
Matchende rotorer for YT4
| Bestillingsnr. | Rotor | Maks hastighet (rpm) | Maks volum (ml) | Maks. RCF(×g) |
| NO31501 | SERO Rotor | 3000 | 12×7/5ml (10-13*65-100 mm) | 1000 |
| NO31502 | HLA Rotor | 4000 | 12×2/1,5/0,5ml | 2000 |
| Rotornavn | Maks RCF(×g) | Bruk |
| HLA-rotor for lymfocyttvasking | 2000 | Lymfocyttseparasjon inkubert celleseparasjon |
| 1000 | Hematoblast-extensionerat (trombin-avhending) | |
| 1000 | Vasking av lymfocytter | |
| SERO-rotor for erytrocyttvasking | 500 | Blodtypebestemmelse, bildet av hematocytten |
| 1000 | Testen av intersectant aptness | |
| 1000 | Vasking av hematocytter, destillasjon av serum og plasma |