YD6MB
| Dostępność: | |
|---|---|
| Ilość: | |
Wirówka bankowa YD6MB, worek na krew 6 × 500 ml, rotor deformujący, wirówka z chłodzeniem
Cechy
* Szeroko stosowane w banku krwi, fabryce farmaceutycznej i laboratorium.
* Bezszczotkowy silnik częstotliwościowy, z dużym momentem obrotowym, bezpłatną konserwacją, brakiem zanieczyszczeń proszkiem, dużą prędkością w górę i w dół.
* Cyfrowy wyświetlacz wskazujący program, prędkość, czas, RCF, temperaturę.
* Sterowanie mikrokomputerem, do wyboru jest 10 rodzajów programów i 10 rodzajów przyspieszania i zwalniania.
* Do wyboru jest 6 rodzajów wirników.
* Elektryczna blokada pokrywy, kompaktowa konstrukcja, super prędkość i ochrona przed niewyważeniem.
* Korpus wirówki wykonany jest z wysokiej jakości stali, bezpiecznej i niezawodnej.
Parametr techniczny YD6MB
| Maks. Prędkość | 6000 obr./min |
| Maks. RCF | 6600×g |
| Maks. Pojemność | 6 × 1000 ml (6 * 500 ml worka na krew) |
| Regulator czasowy | 1~9h59min |
| Konwersja obrotów/RCF | Tak |
| Hałas (dB) | ≤ 60 |
| Zakres temperatur | -20 ~ 40 ℃ |
| Przychod/grudzień | 10 rodzajów |
| Dokładność prędkości | ±20 obr./min |
| Dokładność temperatury | ±1 ℃ |
| Napięcie (V/Hz) | AC 220 V 50 Hz/60 Hz |
| Rozmiar (dł. x szer. x hm) | 800×740×930 mm |
| Masa netto (kg) | 310 kg |
| Certyfikaty | Dostępne są raporty CE, ISO i kalibracji |
Dopasowane wirniki do YD6MB
| Nr zamówienia | Wirnik | Maksymalna prędkość (obr/min) | Maksymalna objętość (ml) | Maks. RCF (×g) |
6MB-1
|
Wirnik obrotowy | 4200 | 6×1000ml | 5100 |
6MB-2
|
Wirnik kątowy | 6000 | 4×300ml | 5390 |
6MB-3 |
Wirnik kątowy | 6000 | 6×300ml | 5660 |
6MB-4
|
Wirnik kątowy | 6000 | 6×500ml | 6600 |