YD6/YDL6
| Dostępność: | |
|---|---|
| Ilość: | |
YD6/YDL6 Wirówka do banków krwi 4*500 ml, niska prędkość 6000 obr./min, wirówka podłogowa, chłodzona/niechłodzona
PS: Jesteśmy producentem skupiającym się na produkcji prawie wszystkich serii wirówek, akceptujemy OEM i CUSTOM. Wszelkie wymagania, daj nam znać.
Cechy
* Szeroko stosowane w banku krwi, fabryce farmaceutycznej i laboratorium.
* Bezszczotkowy silnik częstotliwościowy, z dużym momentem obrotowym, bezpłatną konserwacją, brakiem zanieczyszczeń proszkiem, dużą prędkością w górę i w dół.
* Cyfrowy wyświetlacz wskazujący program, prędkość, czas, RCF, temperaturę.
* Sterowanie mikrokomputerem, do wyboru jest 10 rodzajów programów i 10 rodzajów przyspieszania i zwalniania.
* Elektryczna blokada pokrywy, kompaktowa konstrukcja, super prędkość i ochrona przed niewyważeniem.
* Korpus wirówki wykonany jest z wysokiej jakości stali, bezpiecznej i niezawodnej.
Parametr techniczny YD6: - brak funkcji chłodzenia
| Maks. Prędkość | 6000 obr./min |
| Maks. RCF | 6600×g |
| Maks. Pojemność | 4×1000ml (4*500ml worek na krew) |
| Regulator czasowy | 1~9h59min |
| Konwersja obrotów/RCF | Tak |
| Hałas (dB) | ≤ 65 |
| Zakres temperatur | / |
| Przychod/grudzień | 10 rodzajów |
| Dokładność prędkości | ±20 obr./min |
| Dokładność temperatury | / |
| Napięcie (V/Hz) | AC 220 V/110 V 50 Hz/60 Hz |
| Rozmiar (dł. x szer. x hm) | 800×645×830mm |
| Masa netto (kg) | 170 KG |
| Certyfikaty | Dostępne są raporty CE, ISO i kalibracji |
Parametr techniczny YDL6 - obsługa funkcji chłodzenia, temperatura może wynosić od -20 ~ 40 ℃
| Maks. Prędkość | 6000 obr./min |
| Maks. RCF | 6600×g |
| Maks. Pojemność | 4×1000ml (4*500ml worek na krew) |
| Regulator czasowy | 1~9h59min |
| Konwersja obrotów/RCF | Tak |
| Hałas (dB) | ≤ 65 |
| Zakres temperatur | -20 ~ 40 ℃ |
| Przychod/grudzień | 10 rodzajów |
| Dokładność prędkości | ±20 obr./min |
| Dokładność temperatury | ±1 ℃ |
| Napięcie (V/Hz) | AC 220 V/110 V 50 Hz/60 Hz |
| Rozmiar (dł. x szer. x hm) | 800×675×830 mm |
| Masa netto (kg) | 260 KG |
| Certyfikaty | Dostępne są raporty CE, ISO i kalibracji |
Dopasowane wirniki do YD6/YDL6
| Nr zamówienia | Wirnik | Maksymalna prędkość (obr/min) | Maksymalna objętość (ml) | Maks. RCF (×g) |
D6-1
|
Wirnik obrotowy | 4000 | 4×1000ml | 4060 |
D6-2
|
Wirnik kątowy | 6000 | 4×300ml | 5390 |
| D6-3 | Wirnik kątowy | 6000 | 6×300ml | 5660 |
D6-4
|
Wirnik kątowy | 6000 | 6×500ml | 6600 |
D6-5
|
Mikropłytka | 4000 | 4×4x96studzienek | 2840 |
Adapter do wiadra 1000 ml:
| 5ml | 7ml | 10ml | 15ml | 50ml | |
| 1000ml | 23 szt./kubek | 23 | 19 | 14 | 5 |