YXCyto-4
| Dostępność: | |
|---|---|
| Ilość: | |
Cytowirówka YXCyto-4 do przygotowania komórek jednowarstwowych
Cechy:
* Bezszczotkowy silnik częstotliwościowy, z dużym momentem obrotowym, bezpłatną konserwacją, brakiem zanieczyszczeń proszkiem, dużą prędkością w górę i w dół.
* Cyfrowy wyświetlacz wskazujący program, prędkość, czas, RCF i temperaturę.
* Sterowanie mikrokomputerem, do wyboru jest 10 rodzajów programów i 10 rodzajów
* Do wyboru jest 6 rodzajów wirników.
* Elektryczna blokada pokrywy, kompaktowa konstrukcja, super prędkość i ochrona przed niewyważeniem.
* Korpus wirówki wykonany jest z wysokiej jakości stali, bezpiecznej i niezawodnej.
Parametr techniczny:
| Maks. Prędkość | 4000 obr./min |
| Maks. RCF | 11900*g |
| Maks. Pojemność | 6*30ml |
| Regulator czasowy | 1~9h59min |
| Hałas (dB) | ≤ 55 |
| Dokładność prędkości | ±20 obr./min |
| Napięcie (V/Hz) | AC110/220V, 50-60HZ,2A |
| Rozmiar (dł. x szer. x hm) | 528*370*280mm |
| Masa netto (kg) | 30 kg |
| Certyfikaty | Dostępne są raporty CE, ISO i kalibracji |