Wirówka YX5G Gerber
Cechy:
* Wirówka z chłodzeniem, szeroko stosowana w laboratoriach, bankach krwi i szpitalach.
* Czujnik niewyważenia i czujnik nadmiernej temperatury
* Konstrukcja wstępnego chłodzenia, 10 rodzajów przyspieszania i zwalniania
* Ponad 20 rodzajów wirników do wyboru
* Niski poziom hałasu, małe wibracje i kompaktowa konstrukcja.
* Importuj sprężarki bez fluoru, z podwójnym cyklem chłodzenia, bez zanieczyszczeń środowiska
* Korpus wirówki wykonany jest z wysokiej jakości stali, bardzo bezpiecznej
* Przyjazny dla użytkownika duży wyświetlacz cyfrowy wyświetlający parametry prędkości, czasu i temperatury
* Silnik bezszczotkowy zapewniający duży moment obrotowy, brak zanieczyszczeń proszkiem, bezpłatna konserwacja, szybkie zwiększanie i zmniejszanie prędkości
Parametr techniczny YX5G
| Maks. Prędkość | 5000 obr./min |
| Maks. RCF | 4730×g |
| Maks. Pojemność | 4×250ml |
| Zakres czasu | 0~9h59min |
| Konwersja obrotów/RCF | Tak |
| Hałas (dB) | ≤ 58 |
| Temperatura | Temperatura pokojowa: +10 ~ 80 ℃ |
| Przychod/grudzień | 10 rodzajów |
| Dokładność prędkości | ±20 obr./min |
| Dokładność temperatury | ±1 ℃ |
| Napięcie (V/Hz) | AC 220 V/110 V 50 Hz/60 Hz |
| Rozmiar (szer. x gł. x hm) | 650×665×400mm |
| Masa netto (kg) | 83 kg |
| Certyfikaty | Dostępne są raporty CE, ISO i kalibracji |