YI12G
| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
| Aantal: | |
YI12G gelkaartincubator, 24 bloedkaarten, omgevingstemperatuur 10 ~ 37 ℃
Functies:
1. Bewaar 24-Gel-kaarten bij een temperatuur van 37 graden.
2. 2 onafhankelijke incubatiezones met een capaciteit voor 12 gelkaarten
3. Digitaal display om de tijd in te stellen en de temperatuur bij te houden
4. Akoestisch programmeerbaar alarm om het einde van de incubatieperiode aan te geven
YI12G Technische parameter:
| Omgevingstemperatuur | 10~37℃ |
| Uniformiteit van de temperatuur | ≤±0,5℃ |
| Max. Capaciteit | 24 Bloedkaarten |
| Afmeting (B x D x Hmm) | 390×280×140mm |
| Spanning (V/Hz) | Wisselstroom 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Incubatietemperatuur | 37℃±0,1℃ |
| Temperatuurnauwkeurigheid | <0,5℃ |
| Nominaal vermogen | 250W |
| Netto gewicht | 6,2 kg |
| Tijdbereik | 0~99min59sec |
| Certificaten | CE-, ISO- en kalibratierapport zijn beschikbaar |