YI12G
| Dostupnosť: | |
|---|---|
| Množstvo: | |
Inkubátor gélových kariet YI12G, 24 krvných kariet, teplota okolia 10~37℃
Vlastnosti:
1. 24-Gel Cards uchovávajte pri teplote 37 stupňov.
2. 2 nezávislé inkubačné zóny s kapacitou pre 12 gélových kariet
3. Digitálny displej pre nastavenie času a udržiavanie teploty
4. Zvukový programovateľný alarm pre upozornenie na koniec inkubačnej doby
Technický parameter YI12G:
| Teplota okolia | 10 ~ 37 ℃ |
| Rovnomernosť teploty | ≤±0,5℃ |
| Max. Kapacita | 24 krvných kariet |
| Veľkosť (Š x H x Hmm) | Rozmer 390 × 280 × 140 mm |
| Napätie (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Inkubačná teplota | 37 ℃ ± 0,1 ℃ |
| Presnosť teploty | <0,5 °C |
| Menovitý výkon | 250 W |
| Čistá hmotnosť | 6,2 kg |
| Časový rozsah | 0 ~ 99 minút 59 sekúnd |
| Certifikáty | K dispozícii je správa CE, ISO a kalibrácia |