ИИ12Г
| Доступност: | |
|---|---|
| Количина: | |
Инкубатор за гел картице ИИ12Г, 24 крвне карте, температура околине 10~37℃
Карактеристике:
1. Држите картице од 24 гела на температури од 37 степени.
2. 2 независне зоне инкубације са капацитетом за 12 гел картица
3. Дигитални дисплеј за подешавање времена и одржавање температуре
4. Звучни програмабилни аларм за обавештавање о крају периода инкубације
Технички параметар ИИ12Г:
| Температура околине | 10~37℃ |
| Уједначеност температуре | ≤±0.5℃ |
| Макс. Капацитет | 24 Крвне карте |
| Величина (Ш к Д к Хмм) | 390×280×140 мм |
| напон (В/Хз) | АЦ 220В/110В 50ХЗ/60ХЗ |
| Температура инкубације | 37℃±0.1℃ |
| Прецизност температуре | <0,5℃ |
| Називна снага | 250В |
| Нето тежина | 6.2КГ |
| Временски опсег | 0~99мин59сец |
| Цертификати | ЦЕ, ИСО и извештај о калибрацији су доступни |