YF10
| Dostupnost: | |
|---|---|
| Množství: | |
YF10 6 * 1000 ml velká kapacita s rychlostí až 10 000 ot./min. Centrifuga, chlazená odstředivka pro farmaceutickou továrnu a laboratoř
Vlastnosti:
* Široce používané v oblasti farmaceutické továrny a laboratoře;
* Bezkomutátorový frekvenční motor, s velkým točivým momentem, bezúdržbový, bez znečištění práškem, rychlá rychlost nahoru a dolů;
* Digitální displej, který zobrazuje program, rychlost, čas, RCF, teplotu;
* Mikropočítačové ovládání, existuje 10 druhů programů a 10 druhů zrychlení a zpomalení podle vašeho výběru;
* Druhy rotorů podle vašeho výběru;
* Elektrický zámek víka, kompaktní design, super rychlost a ochrana proti nevyváženosti;
* Tělo odstředivky je vyrobeno z vysoce kvalitní oceli, bezpečné a spolehlivé.
Technický parametr YF10
| Max. Rychlost | 10 000 ot./min |
| Max. RCF | 15730 xg |
| Max. Kapacita | 6x1000ml |
| Časovač | 1:9 h 59 min |
| Převod RPM/RCF | Ano |
| Hlučnost (dB) | ≤ 65 |
| Teplotní rozsah | -20 až 40 °C |
| Úč./pros | 10 druhů |
| Rychlost Přesnost | ±20 ot./min |
| Přesnost teploty | ±1 °C |
| Napětí (V/Hz) | AC 380V/220V 50HZ/60HZ |
| Rozměry (DxŠxHmm) | 940x735x1260 mm |
| Čistá hmotnost (kg) | 380 kg |
| Certifikáty | CE, ISO a kalibrace |
Párované rotory pro YF10R
| Číslo produktu | Typ rotoru | Maximální rychlost (ot./min.) | Objem (ml) | Max. RCF(g) |
G10-1
|
Úhlový rotor | 7200 | 6x1000ml | 12326 |
G10-2
|
Úhlový rotor | 9000 | 6x500ml | 14860 |
G10-3 |
Úhlový rotor | 10000 | 6x300ml | 15730 |
G10-4
|
Swing Rotor | 4200 | 6x1000ml | 5100 |