YF21R
| Dostupnost: | |
|---|---|
| Množství: | |
YF21R 21000 ot./min/46140xG Rychlost, 4*800 ml, -20~40 °C Chlazená stojací centrifuga, kontinuální rotor k dispozici, 10 Acc/Dec
Vlastnosti:
* 10 druhů programů a 10 druhů zrychlení a zpomalení, které si můžete vybrat;
* Mikropočítačový řídicí systém, LED (digitální) displej teploty, času, rychlosti;
* Kryt automatického elektrického zámku, kompaktní konstrukce, super rychlá rychlost, nevyvážená ochrana;
* Dovážený kompresor, bez fluoru, chlazení s dvojitým cyklem, snadné střídání studeného a horkého vzduchu, bez znečištění prostředí a přesná regulace teploty ;
* Bezkartáčový frekvenční motor s velkým točivým momentem, bezúdržbovou údržbou, bez znečištění práškem, rychlou rychlostí nahoru a dolů;
* Flexibilní systém poháněný nápravou, který přímo pohání rotor, hladký chod, nízká hlučnost a malé vibrace;
* Odstředivé tělo je vyrobeno z vysoce kvalitní oceli, bezpečné a spolehlivé.
Technický parametr YF21R
| Max. Rychlost | 21 000 ot./min |
| Max. RCF | 46140 xg |
| Max. Kapacita | 4x800ml |
| Časovač | 1:9 h 59 min |
| Převod RPM/RCF | Ano |
| Hlučnost (dB) | ≤ 65 |
| Teplotní rozsah | -20 až 40 °C |
| Úč./pros | 10 druhů |
| Rychlost Přesnost | ±20 ot./min |
| Přesnost teploty | ±1 °C |
| Napětí (V/Hz) | AC 220V 50HZ/60HZ |
| Rozměry (DxŠxHmm) | 800 x 740 x 930 mm |
| Čistá hmotnost (kg) | 300 kg |
| Certifikáty | CE, ISO a kalibrační zpráva |
Párované rotory pro YF21R
| Rotor č. | Typ rotoru | Maximální rychlost (ot./min) | Objem (ml) | Max. RCF(g) |
21M-1
|
Úhlový rotor | 21000 | 12x10 | 44440 |
21M-2
|
Úhlový rotor | 20000 | 16x10 | 46140 |
21M-3
|
Úhlový rotor | 20000 | 8x30/20 | 42040 |
21M-4
|
Úhlový rotor | 20000 | 6x50 | 44700 |
21M-5
|
Úhlový rotor | 15000 | 8x50 | 27540 |
21M-6 |
Úhlový rotor | 15000 | 6x70 | 25480 |
21M-7
|
Úhlový rotor | 12000 | 8x100 | 19610 |
21M-8
|
Úhlový rotor | 11000 | 4x300 | 18120 |
21M-9 |
Úhlový rotor | 10000 | 6x300 | 15730 |
21M-10
|
Úhlový rotor | 9000 | 6x500 | 14860 |
21M-11
|
Swing Rotor | 4000 | 4x800 | 3450 |
21M-12 |
Swing Rotor | 15000 | 4x5 | 21670 |
21M-13
|
Swing Rotor | 13000 | 4x30 | 23580 |
21M-14
|
Swing Rotor | 10000 | 4x50 | 16240 |
Shodné kontinuální odstředivé rotory
| Číslo produktu | Typ rotoru | Maximální rychlost (ot./min.) | Objem (ml) | Max. RCF(g) | Standardní průtok | Vklad |
| Ne30128 | Kontinuální odstředivý rotor | 17000 | 1000 | 31390xg | 285-350 ml/min | 500 ml |
| Ne30129 | Kontinuální odstředivý rotor | 14000 | 1800 | 21710xg | 220-500 ml/min | 500 ml |
| Ne30130 | Kontinuální odstředivý rotor | 8000 | 3000 | 9450 xg | 220-500 ml/min | 1600 ml |
| Ne30131 | Kontinuální odstředivý rotor | 8000 | 1800 | 8600xg | 220-500 ml/min | 1000 ml |