YD6/YDL6
| Dostupnost: | |
|---|---|
| Množství: | |
YD6/YDL6 4*500ml odstředivka pro krevní banku, nízká rychlost 6000 ot./min., chlazená/nechlazená odstředivka na podlaze
PS: Jsme výrobce zaměřený na výrobu téměř všech sérií odstředivek, přijímáme OEM a CUSTOM. Jakékoli požadavky, pls, neváhejte a dejte nám vědět.
Vlastnosti
* Široce používán v oblasti krevní banky, farmaceutické továrny a laboratoře.
* Bezkartáčový frekvenční motor, s velkým točivým momentem, bezúdržbový, bez znečištění práškem, rychlý nahoru a dolů.
* Digitální displej, který zobrazuje program, rychlost, čas, RCF, teplotu.
* Mikropočítačové ovládání, existuje 10 druhů programů a 10 druhů zrychlení a zpomalení podle vašeho výběru.
* Elektrický zámek víka, kompaktní design, super rychlost a ochrana proti nevyváženosti.
* Tělo odstředivky je vyrobeno z vysoce kvalitní oceli, bezpečné a spolehlivé.
Technický parametr YD6:- žádná funkce chlazení
| Max. Rychlost | 6000 ot./min |
| Max. RCF | 6600×g |
| Max. Kapacita | 4×1000ml (4×500ml krevní vak) |
| Časovač | 1~9h59min |
| Převod RPM/RCF | Ano |
| Hlučnost (dB) | ≤ 65 |
| Teplotní rozsah | / |
| Úč./pros | 10 druhů |
| Rychlost Přesnost | ±20 ot./min |
| Přesnost teploty | / |
| Napětí (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Velikost (D x Š x Hmm) | 800×645×830 mm |
| Čistá hmotnost (kg) | 170 kg |
| Certifikáty | K dispozici jsou zprávy CE, ISO a kalibrace |
Technický parametr YDL6 - podporuje funkci chlazení, teplota se může pohybovat od -20~40℃
| Max. Rychlost | 6000 ot./min |
| Max. RCF | 6600×g |
| Max. Kapacita | 4×1000ml (4×500ml krevní vak) |
| Časovač | 1~9h59min |
| Převod RPM/RCF | Ano |
| Hlučnost (dB) | ≤ 65 |
| Teplotní rozsah | -20~40 ℃ |
| Úč./pros | 10 druhů |
| Rychlost Přesnost | ±20 ot./min |
| Přesnost teploty | ±1℃ |
| Napětí (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Velikost (D x Š x Hmm) | 800 × 675 × 830 mm |
| Čistá hmotnost (kg) | 260 kg |
| Certifikáty | K dispozici jsou zprávy CE, ISO a kalibrace |
Párované rotory pro YD6/YDL6
| Objednávka č. | Rotor | Maximální rychlost (ot./min.) | Maximální objem (ml) | Max.RCF(×g) |
D6-1
|
Swing Rotor | 4000 | 4×1000ml | 4060 |
D6-2
|
Úhlový rotor | 6000 | 4×300 ml | 5390 |
| D6-3 | Úhlový rotor | 6000 | 6×300 ml | 5660 |
D6-4
|
Úhlový rotor | 6000 | 6×500 ml | 6600 |
D6-5
|
Mikrotitrační destička | 4000 | 4×4x96jamka | 2840 |
Adaptér pro kbelík 1000 ml:
| 5 ml | 7 ml | 10 ml | 15 ml | 50 ml | |
| 1000 ml | 23ks/hrnek | 23 | 19 | 14 | 5 |