YI12G
| Elérhetőség: | |
|---|---|
| Mennyiség: | |
YI12G gélkártya inkubátor, 24 vérkártya, környezeti hőmérséklet 10-37 ℃
Jellemzők:
1. Tartsa a 24-gél kártyákat 37 fokos hőmérsékleten.
2. 2 független inkubációs zóna 12 gélkártya befogadására alkalmas
Digitális kijelző az idő beállítására és a hőmérséklet tartására
3.
YI12G műszaki paraméter:
| Környezeti hőmérséklet | 10-37 ℃ |
| A hőmérséklet egyenletessége | ≤±0,5 ℃ |
| Max. Kapacitás | 24 Vérkártya |
| Méret (Sz x Mé x Hmm) | 390×280×140 mm |
| Feszültség (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Inkubációs hőmérséklet | 37℃±0,1℃ |
| Hőmérséklet pontosság | <0,5 ℃ |
| Névleges teljesítmény | 250W |
| Nettó súly | 6,2 kg |
| Időtartomány | 0-99 perc 59 mp |
| Tanúsítványok | CE, ISO és kalibrációs jelentés elérhető |