YT5AR
| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
| Aantal: | |
YT5AR 5000 tpm, 4 * 300 ml, voorkoelontwerp, tafelcentrifuge, ondersteuningsschommeling / microplaat / vaste rotor
Functies:
* Op grote schaal gebruikt op het gebied van bloedbanken. Ziekenhuis en laboratorium.
* Voorkoelingsontwerp voor YT5AR, 10 soorten versnelling en vertraging
* Meer dan 10 rotoren naar keuze
* Lage snelheid, laag geluidsniveau, compact ontwerp en kleine trillingen
* Gebruiksvriendelijk LED-display biedt snelheids-, tijd- en temperatuurparameters.
* Borstelloze frequentiemotor met groot koppel, geen poedervervuiling, gratis onderhoud, snel op en neer
* Onbalanssensor en oversnelheidssensor, het centrifugelichaam is gemaakt van hoogwaardig staal, zeer veilig.
* Elektrisch dekselslot, bescherming tegen te hoge snelheid, bescherming tegen te hoge temperaturen en bescherming tegen onbalans.
YT5AR Technische parameter
| Max. Snelheid | 5000 tpm |
| Max. RCF | 4730×g |
| Max. Capaciteit | 4×300 ml |
| Tijdbereik | 1~9u59min |
| RPM/RCF-conversie | Ja |
| Ruis (dB) | ≤ 60 |
| Temperatuur | -20℃~40℃ |
| Acc/Dec | 10 soorten |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±20r/min |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±1℃ |
| Spanning (V/Hz) | Wisselstroom 220V/110V 50HZ 15A |
| Afmeting (B x D x Hmm) | 640×665×420mm |
| Netto gewicht (kg) | 118KG |
| Certificaten | CE-, ISO- en kalibratierapport zijn beschikbaar |
YT5A Technische parameter
| Max. Snelheid | 5000 tpm |
| Max. RCF | 4730×g |
| Max. Capaciteit | 4×300 ml |
| Tijdbereik | 1~9u59min |
| RPM/RCF-conversie | Ja |
| Ruis (dB) | ≤ 60 |
| Temperatuur | / |
| Acc/Dec | 10 soorten |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±20r/min |
| Temperatuurnauwkeurigheid | / |
| Spanning (V/Hz) | Wisselstroom 220V/110V 50HZ 3A |
| Afmeting (B x D x Hmm) | 620×450×355mm |
| Netto gewicht (kg) | 52KG |
| Certificaten | CE-, ISO- en kalibratierapport zijn beschikbaar |
Aangepaste rotoren voor YT5A/YT5AR
| Rotor NR. | Rotortype | Maximum snelheid (r/min) | Volume (ml) | Maximale RCF(*g) |
5A-1
|
Zwenkrotor (ronde cup) | 4000 | 4×300 ml | 3180 |
5A-2
|
Zwenkrotor (vierkante cup) | 4000 | 4×300 ml | 3150 |
| 5A-3 | Zwenkrotor | 4000 | 4×24×7 ml | 3150 |
| 4000 | 4×24×5 ml | 2750 | ||
| 4000 | 4×18×10ml | 3140 | ||
| 5A-4 | Micro18plaatrotor | 4000 | 2×4×96 put | 2910 |
| 5A-5 | Microplaatrotor | 4000 | 2×4×48 put | 2300 |
5A-6
|
Zwenkrotor | 5000 | 4×1×50 ml | 4730 |
| 5000 | 4×1×100 ml | 4730 | ||
5A-7![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Zwenkrotor | 4000 | 4×2×50 ml | 3200 |
| 4000 | 4×2×100 ml | 3020 | ||
| 4000 | 4×4×15 ml | 3200 | ||
| 4000 | 4×6×15ml | 3200 | ||
| 4000 | 4×8×15ml | 3200 | ||
| 4000 | 4×12×5ml vacuümbuis | 2480 | ||
| 4000 | 4×12×7ml vacuümbuis | 2760 | ||
| 4000 | 4×12×10ml vacuümbuis | 2790 | ||
| 4000 | 4×8×10/7/5ml vacuümbuis | 2790 | ||
| 4000 | 4×6×10/7/5ml vacuümbuis | 2790 | ||
| 4000 | 4×4×10/7/5ml vacuümbuis | 2790 | ||
5A-8
|
Vaste rotor | 5000 | 6×15ml | 2540 |
5A-9
|
Vaste rotor | 5000 | 12×15 ml | 3080 |
5A-10
|
Vaste rotor | 5000 | 24×15 ml | 3500 |
5A-11
|
Vaste rotor | 5000 | 30×15ml | 3830 |
5A-12
|
Vaste rotor | 5000 | 4×50ml | 2520 |
5A-13
|
Vaste rotor | 5000 | 6×50ml | 2850 |
5A-14
|
Vaste rotor | 5000 | 12×50 ml | 3860 |
5A-15
|
Vaste rotor | 4000 | 24×50 ml | 2970 |
5A-16
|
Vaste rotor | 5000 | 4×100 ml | 2630 |
5A-17
|
Vaste rotor | 5000 | 6×100 ml | 3130 |
5A-18
|
Vaste rotor | 4000 | 12×100 ml | 2970 |