YT5BR
| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
| Aantal: | |
YT5BR 5000 tpm, 4 * 800 ml, gekoelde centrifuge met lage snelheid, grote capaciteit
Functies:
1. Borstelloze motor met eenvoudiger constructie, betrouwbaardere prestaties, langere levensduur en stiller.
2. Automatisch elektrisch dekselslot, supersnelheid, bescherming tegen te hoge temperaturen en bescherming tegen onbalans. Het centrifugelichaam is gemaakt van hoogwaardig staal, veilig en betrouwbaar.
3. De rotor is verbonden met de spil door een gespecialiseerde conische huls, waardoor het laden eenvoudig en snel is, geen richting, veilig en betrouwbaar.
4. Microprocessorbesturing, YT5BR met digitaal display dat de snelheid, tijd, RCF in werking, snelheid verhogen en verlagen snel aangeeft, eenvoudig te bedienen.
5. 10 soorten versnellende en vertragende snelheid voor uw keuze.
YT5BR Technische parameter
| Max. Snelheid | 5000 tpm |
| Max. RCF | 4730×g |
| Max. Capaciteit | 4×800 ml |
| Tijdbereik | 1~9u59min |
| Ruis (dB) | ≤ 60 |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±20r/min |
| Temperatuurbereik | -20~40°C |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±1℃ |
| Spanning (V/Hz) | Wisselstroom 220V/110V 50HZ 15A |
| Afmeting (L x B x Hmm) | 720×710×410mm |
| Netto gewicht (kg) | 125KG |
YT5B Technische parameter
| Max. Snelheid | 5000 tpm |
| Max. RCF | 4730×g |
| Max. Capaciteit | 4×800 ml |
| Tijdbereik | 0~99min |
| Ruis (dB) | ≤ 60 |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±20r/min |
| Spanning (V/Hz) | Wisselstroom 220V/110V 50HZ 10A |
| Afmeting (L x B x Hmm) | 700×500×400mm |
| Netto gewicht (kg) | 67KG |
Aangepaste rotoren voor YT5B/YT5BR
| Bestelnr | Rotor | Maximale snelheid (r/min) | Volume (ml) | Maximale RCF(×g) |
5B-1
|
Zwenkrotor | 4000 | 4×800 ml | 3450 |
5B-2 |
Zwenkrotor | 4000 | 4×750 ml | 3530 |
5B-3
|
Zwenkrotor | 4000 | 4×500 ml | 3380 |
5B-4 |
Zwenkrotor | 4000 | 4×4×96 (goed) | 2940 |
| 5B-5 | Microplaatrotor | 4000 | 2×4×96 (goed) | 3210 |
5B-6![]() |
2×3×48 (goed) | 2300 | ||
5B-7
|
Zwenkrotor | 5000 | 4×1×50ml | 4730 |
| 4×1×100ml | 4730 | |||
| 4000 | 4×2×100 ml | 3020 | ||
| 4000 | 4×2×50 ml | 3200 | ||
| 4000 | 4×4×15ml | 3200 | ||
| 4000 | 4×6×15 ml | 3200 | ||
5B-8![]() ![]() ![]() ![]() |
Zwenkrotor | 4000 | 4×8×15 ml | 3200 |
| 4000 | 4×12×5ml vacuümbuis | 2480 | ||
| 4000 | 4×12×7ml vacuümbuis | 2760 | ||
| 4000 | 4×12×10ml vacuümbuis | 2880 | ||
| 4000 | 4×8×10/7/5ml vacuümbuis | 2790 | ||
| 4000 | 4×6×10/7/5ml vacuümbuis | 2790 | ||
| 4000 | 4×4×10/7/5ml vacuümbuis | 2790 | ||
| 5B-9 | Zwenkrotor | 4000 | 4×24×5ml vacuümbuis | 2480 |
| 4000 | 4×31×5ml Khan-buizen | 2480 | ||
| 5B-10 | Zwenkrotor | 4000 | 4×24×7ml vacuümbuis | 3140 |
| 4000 | 4×31×7ml Khan-buizen | 3140 | ||
| 4000 | 4×30×7ml vacuümbuis | 3140 | ||
| 4000 | 4×30×5ml vacuümbuis | 3140 | ||
| 4000 | 4×40×7ml vacuümbuis | 3270 | ||
| 4000 | 4×18×10ml vacuümbuis | 3140 | ||
| 5B-11 | Zwenkrotor | 4000 | Zuivel fles | 3830 |
5B-12
|
Vaste rotor | 5000 | 6×15ml | 2540 |
5B-13![]() |
5000 | 12×15 ml | 3080 | |
5B-14![]() |
5000 | 24×15 ml | 3500 | |
5B-15![]() |
5000 | 30×15ml | 3830 | |
5B-16![]() |
5000 | 4×50 ml | 2520 | |
5B-17![]() |
5000 | 6×50ml | 2850 | |
5B-18![]() |
5000 | 12×50 ml | 3860 | |
5B-19![]() |
4000 | 24×50 ml | 2970 | |
5B-20![]() |
5000 | 4×100 ml | 2630 | |
5B-21![]() |
5000 | 6×100 ml | 3130 | |
5B-22![]() |
4000 | 12×100 ml | 2970 |