YT18R
| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
| Aantal: | |
YT18R 4000-21000 tpm, verschillende rotoren, universele tafelcentrifuge met hoge / lage snelheid
Functies:
* Max. snelheid 21000 tpm, maximaal volume 4x800 ml, kan worden gebruikt voor centrifugebuizen van 5 ml/10 ml/15 ml/30 ml/50 ml/100 ml.
* Borstelloze DC-motor met groot koppel, geen poedervervuiling, gratis onderhoud, snel op en neer.
* Kan 10 programma's opslaan, de RCF-gegevens automatisch berekenen en synchroon weergeven. Digitaal display geeft de snelheid, tijd, temperatuur en RCF weer. De parameters kunnen tijdens bedrijf worden gewijzigd, het is niet nodig om de centrifuge te stoppen, wat best handig is.
* Het centrifugelichaam is gemaakt van hoogwaardig staal en heeft een hoogwaardige stalen centrifugekamer, veilig en betrouwbaar.
* Automatisch elektrisch dekselslot, bescherming tegen te hoog toerental/oververhitting en bescherming tegen onbalans.
* Er zijn veel soorten rotoren waaruit u kunt kiezen, zowel op hoge snelheid als op lage snelheid.
YT18 Technische parameter
| Max. Snelheid | 21000 tpm |
| Max. RCF | 30910×g |
| Max. Capaciteit | 4×800 ml |
| Tijdbereik | 0~99min |
| Ruis (dB) | ≤65dBA |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±20r/min |
| Spanning (V/Hz) | Wisselstroom 220V/110V 50HZ 10A |
| Afmeting (L x B x Hmm) | 685×500×385mm |
| Netto gewicht (kg) | 70KG |
YT18R Technische parameter
| Max. Snelheid | 21000 tpm |
| Max. RCF | 30910×g |
| Max. Capaciteit | 4×800 ml |
| Tijdbereik | 1~99u59min |
| Ruis (dB) | ≤ 58 |
| Temperatuur | -20℃-40℃ |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±20r/min |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±1℃ |
| Spanning (V/Hz) | Wisselstroom 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Afmeting (B x D x Hmm) | 720×710×410mm |
| Netto gewicht (kg) | 130KG |
Aangepaste rotoren voor YT18/YT18R
| Bestelnr | Rotor | Rotor Max. snelheid (r/min) | Volume (ml) | RCF(×g) |
G18-1
|
Zwenkrotor | 4000 | 4×800 ml | 3450 |
G18-2
|
Microplaatrotor | 4000 | 4×4×96 put | 2940 |
| G18-3 | Microplaatrotor | 4000 | 2×4×96 put | 3210 |
G18-4
|
Microplaatrotor | 4000 | 2×3×48 put | 2300 |
| G18-5 | Zwenkrotor | 4000 | 4×40×7ml vacuümbuis | 3270 |
| G18-6 | 4000 | 4×40×5ml vacuümbuis | 2890 | |
| G18-7 | 4000 | 4×28×10 ml vacuümbuis | 3130 | |
| G18-8 | Zwenkrotor | 4000 | Dikke fles | 3830 |
G18-9
|
Vaste rotor | 16000 | 4×8PCR | 15760 |
G18-10![]() |
Vaste rotor | 15000 | 6×8PCR | 21420 |
G18-11
|
Vaste rotor | 16000 | 8×8PCR | 17480 |
G18-12
|
Vaste rotor | 15000 | 12×8PCR | 22930 |
G18-13
|
Vaste rotor | 15000 | 40×0,5 ml | 22920 |
G18-14
|
Vaste rotor | 21000 | 12×1,5 ml | 30910 |
G18-15
|
Vaste rotor | 16000 | 24 × 1,5 ml | 23440 |
G18-16
|
Vaste rotor | 14000 | 30×1,5 ml | 20800 |
G18-17
|
Vaste rotor | 13000 | 48×1,5 ml | 17930 |
G18-18
|
Vaste rotor | 16000 | 16×5 ml | 22020 |
G18-19
|
Vaste rotor | 16000 | 6×10 ml | 21500 |
G18-20
|
Vaste rotor | 15000 | 12×10 ml | 22680 |
G18-21
|
Vaste rotor | 13000 | 16×10 ml | 19490 |
G18-22
|
Vaste rotor | 13000 | 8×15 ml | 17790 |
G18-23
|
Vaste rotor | 11000 | 12×15 ml | 14330 |
G18-24
|
Vaste rotor | 5000 | 24×15 ml | 3500 |
G18-25
|
Vaste rotor | 5000 | 30×15ml | 3830 |
G18-26
|
Vaste rotor | 14000 | 6×30 ml | 19060 |
G18-27
|
Vaste rotor | 13000 | 6×50ml (conisch) | 18840 |
G18-28
|
Vaste rotor | 13000 | 6×50 ml (rond) | 18730 |
G18-29
|
Vaste rotor | 5000 | 12×50 ml | 3860 |
G18-30
|
Vaste rotor | 4000 | 24×50 ml | 2970 |
G18-31 |
Vaste rotor | 13000 | 4×85 ml | 18940 |
G18-32
|
Vaste rotor | 12000 | 4×100 ml | 14850 |
G18-33
|
Vaste rotor | 10000 | 6×100 ml | 11380 |
G18-34
|
Vaste rotor | 4000 | 12×100 ml | 2970 |
G18-35
|
Vaste rotor | 12000 | 24 haarvaten | 15800 |
G18-36 |
Zwenkrotor | 15000 | 4×5ml | 19920 |
| G18-37 | Verticale rotor | 16000 | 16×5ml | 16450 |
| G18-38 | Verticale rotor | 14000 | 8×30 ml | 19750 |