YT5BR
| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
YT5BR 5000rpm, 4*800ml, Soğutmalı Düşük Hızlı Santrifüj Büyük Kapasiteli
Özellikler:
1. Daha basit yapıya sahip, daha güvenilir performansa sahip, daha uzun ömürlü ve sessiz çalışan fırçasız motor.
2. Otomatik olarak elektrikli kapak kilidi, süper hız, aşırı sıcaklık koruması ve dengesizlik koruması. Santrifüj gövdesi yüksek kaliteli çelikten yapılmış, güvenli ve güvenilirdir.
3. Rotor, iş miline özel konik manşonla bağlanır, yükleme basit ve hızlıdır, yön yoktur, güvenli ve güvenilirdir.
4. Mikroişlemci kontrolü, hızı, zamanı, çalışırken RCF'yi, hızlı hız yükseltme ve azaltmayı gösteren dijital ekranlı YT5BR, basit çalışır.
5. Seçiminiz için 10 çeşit hızlanma ve yavaşlama hızı.
YT5BR Teknik Parametre
| Maks. Hız | 5000 rpm |
| Maks. RCF | 4730×g |
| Maks. Kapasite | 4×800ml |
| Zaman Aralığı | 1~9sa59dk |
| Gürültü (dB) | ≤ 60 |
| Hız Doğruluğu | ±20 dev/dak |
| Sıcaklık Aralığı | -20~40°C |
| Sıcaklık Doğruluğu | ±1°C |
| Gerilim (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ 15A |
| Boyut (U x G x Ymm) | 720×710×410mm |
| Net Ağırlık (Kg) | 125kg |
YT5B Teknik Parametre
| Maks. Hız | 5000 rpm |
| Maks. RCF | 4730×g |
| Maks. Kapasite | 4×800ml |
| Zaman Aralığı | 0~99 dk |
| Gürültü (dB) | ≤ 60 |
| Hız Doğruluğu | ±20 dev/dak |
| Gerilim (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ 10A |
| Boyut (U x G x Ymm) | 700×500×400mm |
| Net Ağırlık (Kg) | 67kg |
YT5B/YT5BR için Uyumlu Rotorlar
| Sipariş No | Rotor | Maksimum Hız (dev/dak) | Hacim(ml) | Maksimum RCF(×g) |
5B-1
|
Salıncak Rotoru | 4000 | 4×800ml | 3450 |
5B-2 |
Salıncak Rotoru | 4000 | 4×750ml | 3530 |
5B-3
|
Salıncak Rotoru | 4000 | 4×500ml | 3380 |
5B-4 |
Salıncak Rotoru | 4000 | 4×4×96(kuyu) | 2940 |
| 5B-5 | Mikro plaka rotoru | 4000 | 2×4×96(kuyu) | 3210 |
5B-6![]() |
2×3×48(kuyu) | 2300 | ||
5B-7
|
Döner rotor | 5000 | 4×1×50ml | 4730 |
| 4×1×100ml | 4730 | |||
| 4000 | 4×2×100ml | 3020 | ||
| 4000 | 4×2×50ml | 3200 | ||
| 4000 | 4×4×15ml | 3200 | ||
| 4000 | 4×6×15ml | 3200 | ||
5B-8![]() ![]() ![]() ![]() |
Döner rotor | 4000 | 4×8×15ml | 3200 |
| 4000 | 4×12×5ml vakum tüpü | 2480 | ||
| 4000 | 4×12×7ml vakum tüpü | 2760 | ||
| 4000 | 4×12×10ml vakumlu tüp | 2880 | ||
| 4000 | 4×8×10/7/5ml vakum tüpü | 2790 | ||
| 4000 | 4×6×10/7/5ml vakum tüpü | 2790 | ||
| 4000 | 4×4×10/7/5ml vakum tüpü | 2790 | ||
| 5B-9 | Döner rotor | 4000 | 4×24×5ml vakum tüpü | 2480 |
| 4000 | 4×31×5ml Khan tüpleri | 2480 | ||
| 5B-10 | Döner rotor | 4000 | 4×24×7ml vakum tüpü | 3140 |
| 4000 | 4×31×7ml Khan tüpleri | 3140 | ||
| 4000 | 4×30×7ml vakum tüpü | 3140 | ||
| 4000 | 4×30×5ml vakum tüpü | 3140 | ||
| 4000 | 4×40×7ml vakum tüpü | 3270 | ||
| 4000 | 4×18×10ml vakum tüpü | 3140 | ||
| 5B-11 | Döner rotor | 4000 | Süt şişesi | 3830 |
5B-12
|
Sabit rotor | 5000 | 6×15ml | 2540 |
5B-13![]() |
5000 | 12×15ml | 3080 | |
5B-14![]() |
5000 | 24×15ml | 3500 | |
5B-15![]() |
5000 | 30×15ml | 3830 | |
5B-16![]() |
5000 | 4×50ml | 2520 | |
5B-17![]() |
5000 | 6×50ml | 2850 | |
5B-18![]() |
5000 | 12×50ml | 3860 | |
5B-19![]() |
4000 | 24×50ml | 2970 | |
5B-20![]() |
5000 | 4×100ml | 2630 | |
5B-21![]() |
5000 | 6×100ml | 3130 | |
5B-22![]() |
4000 | 12×100ml | 2970 |