YT6
| Disponibilitate: | |
|---|---|
| Cantitate: | |
YT6 6000rpm(4730*g), 4*180ml, utilizat pe scară largă în laborator, spital, clinică cu CE/ISO
Caracteristici:
1. Controlul cu microprocesor, afișaj digital, panou tactil, parametrii în funcționare pot fi editați și modificați pentru a afișa alți parametru de rulare și RCF.
2. Motor de frecvență fără perii cu construcție mai simplă, performanță mai fiabilă, durată de viață mai lungă și funcționare liniștită.
3. Blocare automată a capacului, super-viteză, protecție împotriva temperaturii excesive și protecție împotriva dezechilibrului. Corpul centrifugei este fabricat din oțel de înaltă calitate, sigur și fiabil.
4. Adaptoarele sunt disponibile în funcție de cerințele experimentului.
5. Capac din oțel de protecție cu 3 niveluri, sigur și de încredere.
Parametrul tehnic YT6
| Max. Viteză | 6000 rpm |
| Max. RCF | 4730×g |
| Max. Capacitate | 4×180 ml |
| Interval de timp | 0~99min |
| Conversie RPM/RCF | Da |
| Zgomot (dB) | ≤ 55 |
| Temperatură | Normal |
| Acc/Dec | 10 feluri |
| Precizia vitezei | ±20r/min |
| Precizia temperaturii | / |
| Tensiune (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Dimensiune (L x A x Hmm) | 540×370×280mm |
| Greutate netă (Kg) | 28 kg |
| Certificate | Sunt disponibile rapoarte CE, ISO și de calibrare |
Rotoare potrivite pentru YT6
| Ordinul nr. | Rotor | Viteza maxima (rpm) | Volumul maxim (ml) | Max. RCF(×g) |
NR30638
|
Rotor unghiular | 6000 | 6×15 ml | 3660 |
NR30607
|
Rotor unghiular | 6000 | 12×15 ml | 4430 |
NR30611
|
Rotor unghiular | 6000 | 6×50 ml | 4110 |
NR30640
|
Rotor unghiular | 5000 | 4×50 ml | 3620 |
NR30613
|
Rotor unghiular | 6000 | 4×100 ml | 3790 |
NR30639
|
Rotor unghiular | 5000 | 24×15 ml | 3500 |
NR30641
|
Rotor unghiular | 5000 | 12×50 ml | 3860 |
NR30614
|
Rotor unghiular | 5000 | 6×100 ml | 3130 |