YT6
| Dostupnosť: | |
|---|---|
| Množstvo: | |
YT6 6000rpm (4730*g), 4*180ml, široko používaný v laboratóriách, nemocniciach, klinikách s CE/ISO
Vlastnosti:
1. Mikroprocesorové ovládanie, digitálny displej, dotykový panel, parametre v chode je možné upravovať a meniť na zobrazenie iných parametrov chodu a RCF.
2. Bezkefkový frekvenčný motor s jednoduchšou konštrukciou, spoľahlivejším výkonom, dlhšou životnosťou a tichým chodom.
3. Automatický zámok veka, super rýchlosť, ochrana proti nadmernej teplote a ochrana proti nerovnováhe. Telo odstredivky je vyrobené z vysoko kvalitnej ocele, bezpečné a spoľahlivé.
4. Adaptéry sú dostupné podľa požiadaviek experimentu.
5. 3-vrstvový ochranný oceľový kryt, bezpečný a spoľahlivý.
Technický parameter YT6
| Max. Rýchlosť | 6000 ot./min |
| Max. RCF | 4730 × g |
| Max. Kapacita | 4 × 180 ml |
| Časový rozsah | 0 ~ 99 min |
| Konverzia RPM/RCF | áno |
| Hlučnosť (dB) | ≤ 55 |
| Teplota | Normálne |
| Acc/Dec | 10 druhov |
| Rýchlosť Presnosť | ±20 ot./min |
| Presnosť teploty | / |
| Napätie (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Veľkosť (Š x H x Hmm) | Rozmer 540 × 370 × 280 mm |
| Čistá hmotnosť (kg) | 28 kg |
| Certifikáty | K dispozícii je správa CE, ISO a kalibrácia |
Zodpovedajúce rotory pre YT6
| Objednávka č. | Rotor | Maximálna rýchlosť (ot./min.) | Maximálny objem (ml) | Max. RCF(×g) |
NO30638
|
Uhlový rotor | 6000 | 6 × 15 ml | 3660 |
NO30607
|
Uhlový rotor | 6000 | 12 × 15 ml | 4430 |
NO30611
|
Uhlový rotor | 6000 | 6×50 ml | 4110 |
NO30640
|
Uhlový rotor | 5000 | 4 × 50 ml | 3620 |
NO30613
|
Uhlový rotor | 6000 | 4 × 100 ml | 3790 |
NO30639
|
Uhlový rotor | 5000 | 24 × 15 ml | 3500 |
NO30641
|
Uhlový rotor | 5000 | 12 × 50 ml | 3860 |
NO30614
|
Uhlový rotor | 5000 | 6×100 ml | 3130 |