YT6
| Elérhetőség: | |
|---|---|
| Mennyiség: | |
YT6 6000 ford./perc (4730*g), 4*180 ml, széles körben használt laboratóriumban, kórházban, klinikán CE/ISO-val
Jellemzők:
1. Mikroprocesszoros vezérlés, digitális kijelző, érintőpanel, futási paraméterek szerkeszthetők és módosíthatók más futási paraméterek és RCF megjelenítésére.
2. Kefe nélküli frekvenciamotor egyszerűbb felépítéssel, megbízhatóbb teljesítménnyel, hosszabb élettartammal és halk működéssel.
3. Automatikus fedélzár, szuper sebesség, túlmelegedés elleni védelem és egyensúlyhiány elleni védelem. A centrifuga teste kiváló minőségű acélból készült, biztonságos és megbízható.
4. Az adapterek a kísérleti követelmények szerint állnak rendelkezésre.
5. 3 fokozatú védelmi acél burkolat, biztonságos és megbízható.
YT6 műszaki paraméter
| Max. Sebesség | 6000 ford./perc |
| Max. RCF | 4730×g |
| Max. Kapacitás | 4×180 ml |
| Időtartomány | 0-99 perc |
| RPM/RCF konvertálás | Igen |
| Zaj (dB) | ≤ 55 |
| Hőmérséklet | Normál |
| Acc/Dec | 10 féle |
| Sebesség Pontosság | ±20r/perc |
| Hőmérséklet pontosság | / |
| Feszültség (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Méret (Sz x Mé x Hmm) | 540×370×280 mm |
| Nettó tömeg (kg) | 28 kg |
| Tanúsítványok | CE, ISO és kalibrációs jelentés elérhető |
YT6-hoz illeszkedő rotorok
| Rendelési szám | Forgórész | Max fordulatszám (rpm) | Maximális térfogat (ml) | Max. RCF (×g) |
NO30638
|
Szögrotor | 6000 | 6×15 ml | 3660 |
NO30607
|
Szögrotor | 6000 | 12×15 ml | 4430 |
NO30611
|
Szögrotor | 6000 | 6×50 ml | 4110 |
NO30640
|
Szögrotor | 5000 | 4×50 ml | 3620 |
NO30613
|
Szögrotor | 6000 | 4×100 ml | 3790 |
NO30639
|
Szögrotor | 5000 | 24×15 ml | 3500 |
NO30641
|
Szögrotor | 5000 | 12×50 ml | 3860 |
NO30614
|
Szögrotor | 5000 | 6×100 ml | 3130 |