YT6
| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
YT6 6000rpm(4730*g), 4*180ml, Laboratuvarda, Hastanede, Klinikte CE/ISO ile Yaygın Olarak Kullanılır
Özellikler:
1. Mikroişlemci kontrolü, dijital ekran, dokunmatik panel, çalışma parametreleri düzenlenebilir ve diğer çalışma parametrelerini ve RCF'yi görüntüleyecek şekilde değiştirilebilir.
2. Daha basit yapıya, daha güvenilir performansa, daha uzun ömürlü ve sessiz çalışan fırçasız frekans motoru.
3. Otomatik kapak kilidi, süper hız, aşırı sıcaklık koruması ve dengesizlik koruması. Santrifüj gövdesi yüksek kaliteli çelikten yapılmış, güvenli ve güvenilirdir.
4. Adaptörler deney gereksinimlerine göre mevcuttur.
5. 3 katlı koruma çelik kapağı, güvenli ve güvenilir.
YT6 Teknik Parametre
| Maks. Hız | 6000rpm |
| Maks. RCF | 4730×g |
| Maks. Kapasite | 4×180ml |
| Zaman Aralığı | 0~99 dk |
| RPM/RCF Dönüştürme | Evet |
| Gürültü (dB) | ≤ 55 |
| Sıcaklık | Normal |
| Hız/Aralık | 10 Çeşit |
| Hız Doğruluğu | ±20 dev/dak |
| Sıcaklık Doğruluğu | / |
| Gerilim (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Boyut (G x D x Ymm) | 540×370×280mm |
| Net Ağırlık (Kg) | 28kg |
| Sertifikalar | CE, ISO ve Kalibrasyon raporu mevcuttur |
YT6 için Uyumlu Rotorlar
| Sipariş No. | Rotor | Maksimum Hız (rpm) | Maksimum Hacim (ml) | Maks. RCF(×g) |
NO30638
|
Açılı Rotor | 6000 | 6×15ml | 3660 |
NO30607
|
Açılı Rotor | 6000 | 12×15ml | 4430 |
NO30611
|
Açılı Rotor | 6000 | 6×50ml | 4110 |
NO30640
|
Açılı Rotor | 5000 | 4×50ml | 3620 |
NO30613
|
Açılı Rotor | 6000 | 4×100ml | 3790 |
NO30639
|
Açılı Rotor | 5000 | 24×15ml | 3500 |
NO30641
|
Açılı Rotor | 5000 | 12×50ml | 3860 |
NO30614
|
Açılı Rotor | 5000 | 6×100ml | 3130 |