YI12G
| Tillgänglighet: | |
|---|---|
| Kvantitet: | |
YI12G gelkortinkubator, 24 blodkort, omgivningstemperatur 10~37℃
Drag:
1. Håll 24-Gel-kort i en temperatur på 37 grader.
2. 2 oberoende inkubationszoner med kapacitet för 12 Gel-kort
3. Digital display för att ställa in tid och hålla temperaturen
4. Hörbart programmerbart larm för att meddela slutet av inkubationsperioden
YI12G teknisk parameter:
| Omgivningstemperatur | 10~37℃ |
| Temperaturens enhetlighet | ≤±0,5℃ |
| Max. Kapacitet | 24 blodkort |
| Storlek (B x D x Hmm) | 390×280×140 mm |
| Spänning (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Inkubationstemperatur | 37℃±0,1℃ |
| Temperaturnoggrannhet | <0,5℃ |
| Nominell effekt | 250W |
| Nettovikt | 6,2 kg |
| Tidsintervall | 0~99min59sek |
| Certifikat | CE, ISO & Kalibreringsrapport finns tillgänglig |