YT5AR
| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
YT5AR 5000rpm, 4*300ml, Ön Soğutma Tasarımı, Masaüstü Santrifüj, Destek Salınım/Mikroplaka/Sabit Rotor
Özellikler:
* Kan bankası alanında yaygın olarak kullanılır. Hastane ve laboratuvar.
* YT5AR için ön soğutma tasarımı, 10 çeşit hızlanma ve yavaşlama
* Seçiminiz için 10'dan fazla rotor
* Düşük hız, düşük gürültü, kompakt tasarım ve küçük titreşim
* Kullanıcı dostu LED ekran hız, zaman ve sıcaklık parametrelerini sağlar.
* Büyük torklu fırçasız frekans motoru, toz kirliliği yok, ücretsiz bakım, hızlı yukarı ve aşağı hızlanma
* Dengesizlik sensörü ve aşırı hız sensörü, santrifüj gövdesi yüksek kaliteli çelikten yapılmıştır, çok güvenlidir.
* Elektrikli kapak kilidi, aşırı hız koruması, aşırı sıcaklık koruması ve dengesizlik koruması.
YT5AR Teknik Parametre
| Maks. Hız | 5000 rpm |
| Maks. RCF | 4730×g |
| Maks. Kapasite | 4×300ml |
| Zaman Aralığı | 1~9sa59dk |
| RPM/RCF Dönüştürme | Evet |
| Gürültü (dB) | ≤ 60 |
| Sıcaklık | -20°C~40°C |
| Hız/Aralık | 10 Çeşit |
| Hız Doğruluğu | ±20 dev/dak |
| Sıcaklık Doğruluğu | ±1°C |
| Gerilim (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ 15A |
| Boyut (G x D x Ymm) | 640×665×420mm |
| Net Ağırlık (Kg) | 118kg |
| Sertifikalar | CE, ISO ve Kalibrasyon raporu mevcuttur |
YT5A Teknik Parametre
| Maks. Hız | 5000 rpm |
| Maks. RCF | 4730×g |
| Maks. Kapasite | 4×300ml |
| Zaman Aralığı | 1~9sa59dk |
| RPM/RCF Dönüştürme | Evet |
| Gürültü (dB) | ≤ 60 |
| Sıcaklık | / |
| Hız/Aralık | 10 Çeşit |
| Hız Doğruluğu | ±20 dev/dak |
| Sıcaklık Doğruluğu | / |
| Gerilim (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ 3A |
| Boyut (G x D x Ymm) | 620×450×355mm |
| Net Ağırlık (Kg) | 52kg |
| Sertifikalar | CE, ISO ve Kalibrasyon raporu mevcuttur |
YT5A/YT5AR için Uyumlu Rotorlar
| Rotor YOK. | Rotor Tipi | Maksimum hız (dev/dak) | Hacim (ml) | Maksimum RCF(*g) |
5A-1
|
Salıncak rotoru (yuvarlak bardak) | 4000 | 4×300ml | 3180 |
5A-2
|
Salıncak rotoru (kare fincan) | 4000 | 4×300ml | 3150 |
| 5A-3 | Salıncak rotoru | 4000 | 4×24×7ml | 3150 |
| 4000 | 4×24×5ml | 2750 | ||
| 4000 | 4×18×10ml | 3140 | ||
| 5A-4 | Mikro18 plakalı rotor | 4000 | 2×4×96 kuyu | 2910 |
| 5A-5 | Mikro plaka rotoru | 4000 | 2×4×48 kuyu | 2300 |
5A-6
|
Salıncak rotoru | 5000 | 4×1×50ml | 4730 |
| 5000 | 4×1×100ml | 4730 | ||
5A-7![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Döner rotor | 4000 | 4×2×50ml | 3200 |
| 4000 | 4×2×100ml | 3020 | ||
| 4000 | 4×4×15ml | 3200 | ||
| 4000 | 4×6×15ml | 3200 | ||
| 4000 | 4×8×15ml | 3200 | ||
| 4000 | 4×12×5ml vakum tüpü | 2480 | ||
| 4000 | 4×12×7ml vakum tüpü | 2760 | ||
| 4000 | 4×12×10ml vakumlu tüp | 2790 | ||
| 4000 | 4×8×10/7/5ml vakum tüpü | 2790 | ||
| 4000 | 4×6×10/7/5ml vakum tüpü | 2790 | ||
| 4000 | 4×4×10/7/5ml vakum tüpü | 2790 | ||
5A-8
|
Sabit Rotor | 5000 | 6×15ml | 2540 |
5A-9
|
Sabit Rotor | 5000 | 12×15ml | 3080 |
5A-10
|
Sabit Rotor | 5000 | 24×15ml | 3500 |
5A-11
|
Sabit Rotor | 5000 | 30×15ml | 3830 |
5A-12
|
Sabit Rotor | 5000 | 4×50ml | 2520 |
5A-13
|
Sabit Rotor | 5000 | 6×50ml | 2850 |
5A-14
|
Sabit Rotor | 5000 | 12×50ml | 3860 |
5A-15
|
Sabit Rotor | 4000 | 24×50ml | 2970 |
5A-16
|
Sabit Rotor | 5000 | 4×100ml | 2630 |
5A-17
|
Sabit Rotor | 5000 | 6×100ml | 3130 |
5A-18
|
Sabit Rotor | 4000 | 12×100ml | 2970 |