YT16W
| Elérhetőség: | |
|---|---|
| Mennyiség: | |
YT16W 16000 ford./perc (19040×g), 10*5 ml, Micro asztali nagy sebességű centrifuga
Jellemzők:
1. Kefe nélküli motor, nincs szennyeződés, ingyenes a karbantartás.
2. Mikroprocesszoros vezérlés, LCD kijelző, amely jelzi a sebességet, az időt, az RCF működését, 10 féle fékbeállítás, egyszerű kezelés.
3. Elektromos fedélzár, szuper sebesség, egyensúlyhiány elleni védelem.
4.A centrifuga test kiváló minőségű acélból készült, rozsdamentes acél kamra, biztonságos és megbízható.
5. A forgórész az orsóhoz speciális kúpos karmantyúval csatlakozik, a terhelés egyszerű és gyors, nincs irány.
6. 3 fokozatú acél védőburkolat és az ideális centrifugálási eredmény
YT16W műszaki paraméterei:
| Max. Sebesség | 16000 ford./perc |
| Max. RCF | 19040×g |
| Max. Kapacitás | 10×5 ml |
| Időtartomány | 0 ~ 99 perc 59 mp |
| RPM/RCF konvertálás | Igen |
| Zaj (dB) | ≤ 55 |
| Hőmérséklet | Normál |
| Acc/Dec | 10 féle |
| Sebesség Pontosság | ±20r/perc |
| Hőmérséklet pontosság | / |
| Feszültség (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Méret (Sz x Mé x Hmm) | 355×270×205 mm |
| Nettó tömeg (kg) | 16 kg |
| Tanúsítványok | CE, ISO és kalibrációs jelentés elérhető |
YT16W-hoz illeszkedő rotorok
| Rendelési szám | Forgórész | Max fordulatszám (rpm) | Maximális térfogat (ml) | Max.RCF (×g) |
NO31001
|
Szögrotor | 16000 | 40×0,2 ml | 19040 |
NO31002
|
Szögrotor | 16000 | 24×0,5 ml | 18480 |
NO31003
|
Szögrotor | 16000 | 12×1,5/2 ml | 17940 |
NO31004
|
Szögrotor | 16000 | 10×5 ml | 17880 |
NO31005 |
Szögrotor | 14000 | 20×1,5/2 ml | 15580 |